1 vjetori i Deas se vogel

Sot Dea e vogel ka ditelindjen e pare te saj.
I uroj t’ja kaloje sa me bukur dhe paste nje jete sa me te gjate e te lumtur prane njerezve te saj te dashur.

I uroj Deas jete te gjate, shendet dhe lumturi.


Faleminderit te gjitheve!faleminderit Kuklles, Girl08, Majdi. jeni shume te mire! gjithe te mirat edhe ju!

Edhe 100 te tjera per Dean. Jete shum shum te gjate dhe pran atyre qe e duan shum.:ciao:

ahhh se harrova… Dhe te mari sa me shum dhurata.:slight_smile:


Gezuar , Gezuar 1 vjetorin Dea vogel.
U rritsh me shendet dhe qofsh gjithmone e lumtur xhemla vogel :smiley:

merci beaucoup Mima! bisous
faleminderit noemi, ka marre dhurata, po me shume leke i dhane…ia blen mami…hahahaa

ja NERTI sille ketu thuaj te zgjethi nje nga keto se ja jap une gezuar ditlindjen :smiley:

dhe nje karoc plot me dhurata :smiley:

Gezuar Ditelindjen Dea Dhe Nje 100 Te Tjera!!!

Urime DEA gezuar 1 vjetorin , edhe 100 vite te tjera

majdi faleminderit per dhuraten , mjafton mendimi ska rendesi se cfare.hahaaa
klevi88, kliton shume faleminderit…
faleminderit te gjitheve per urimet

Urime Dea vogel edhe 100 vjec. :gezim:

Gezuar Ditelindjen Deas se vogel!Shume urime per ty DEAA
!!!