10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer!

10 Frazat qe nuk duhet t’ia thoni kurre nje femre!

Fraza 1.
Pershendetje mund te ofroj dicka per te pire…

Fraza 2.
Pershendetje kam humbur celularin…mund te me besh nje zile,per te pare,nqs bie?

Fraza 3.
Pershendetje, UFOT kane pushtuar shtepine…mund te vi te fle nga shtepia jote?

Fraza 4.
Pershendetje , je shume e dehur apo te kaloj me vone?

Fraza 5.
Pershendetje , eshte hera e pare qe vjen ne kete lokal apo te kam kerkuar te dalim sebashku?

Fraza 6.
Ej mamaja jote eshte hajdute e di?Ka vjedhur dy yje nga qielli,per ti vene ne syte e tu!

Fraza 7.
S’je shume simpatike?..(pse)…ndoshta kur ke rene nga qielli,engjelli im!

Fraza 8.
Pershendetje je vetem apo e keq shoqeruar?

Fraza 9.
Gezohem,me quajne Adi,nuk ta shtrengoj doren sepse e ke gjithe djerse…

Fraza 10.
Te lutem me le numrin e telefonit, keshtu qe mund te dergoj nje SOS?


Per meshkujt:
Cila eshte fraza juaj e preferuar kur ngacmoni nje femer?

Per Femrat:
Cila eshte fraza qe sdo tu pelqenit te degjonit nga nje mashkull?

Artikull per Lirenti.com © X-man

shume gje me mende :ciao:

Fraza qe nuk do me pelqente te degjoja nga nje mashkull eshte:

A mund te pime nje kafe bashke, thjesht si shoke, se me ke ngel fiksim?!

e urrej frazen e aq shume perdorur: " Ke deshire te dalim per kafE?" Pse thone hajt dalim per kafe,kur ne fakt ka raste qe as nk pijne kafe fare??? Pfff…

Teper interesante! Kur e kam seriozisht zakonisht nuk bej “shaka” por ne rast te kundert frazat jane:

Kur mund te takoj nje here tjeter!

Si ka mundesi qe jeni akoma singel!

Me ngjan sikur njihemi prej kohesh :slight_smile: haha

boll se nuk po i nxjerre te gjitha sot :stuck_out_tongue:

Nje fraze tipike qe perdorin meshkujt eshte:

Me dukesh si fytyre e pare. Mos ishe gje te ajo festa apo lokali? Nqs ke harruar, une jam ai djali qe biseduam pak bashke.

fraza me koti , goce sa vj je

po çfare ti thuashe femrave ato te heqin trurin? duhesh te behesh gjake per te biseduare vetem nje here po flase vetem pere shqipetaret. :ciao:

Le te pyesim femrat ne forum per ndonje metod qe mund ti pelqej ne here te pare! (kur nuk njihesh me personin tjeter)

te gjitha keto fraza i urrej dhe nuk do te doja te mi thoninn asnjehere…

Fraza ime eshte :)te gjitha mi dha zoti por vetem numrin tend jo:)

Te gjitha jan demode, por e dyte kulmi (fraza)

pikes i keni ren … meqe ra fjala ju ndjem kijini nje cik parasysh eee :wink: :stuck_out_tongue:

tema esht mbi ngacmimet kundrejt nje femre , dhe per mua , nuk ka ngacmim me kotii dhe me pa vler se sa firshkellima :muk:

fraza qe nuk me pelqen te degjoj esht "sa vjece je "
por me pelqeu shum kjo Pershendetje kam humbur celularin…mund te me besh nje zile,per te pare,nqs bie?
dhe kjo Ej mamaja jote eshte hajdute e di?Ka vjedhur dy yje nga qielli,per ti vene ne syte e tu! :smiley:

hahhahaha Labe apo si ata qe thon psh : te henksha syzet apo te henksha bluzen o.O te heqin mendjen …

ueeee te gjitha frazat qe lexova ketu nuk pelqehen nga femrat. mos ka ndonje vajze qe njeh ndonje fjalor qe permbane fraza te pa zbuluara? qe ti perorim per te befasuar femrat? edhe un mendoj se frazat e ngacmimeve jan vertete shum te kota dhe me fjale te improvizuara qe nuk kan pik lidhje.

per fat nuk i perdorim keto fraza :smiley:

Ne nje ishull te vetmuar jetonin 12 vajzat me te bukura te botes, vajzat secila thoshin se asht ma e bukur se tjetra.! Mirpo cilido
mashkull qe shkonte te ky ishull e vrisnin.
Nje ditë njëri behet kureshtar dhe ja
arrin te shkoje dhe te jetoj me to… Ahahaha. Po si ja arrin ky ???

Ndersa sa i perket Frazave… Fraza Ime o te Ishte !!? Hej… Flej_Flej !!! :stuck_out_tongue:

paolo nje mesazh i till esht sh i bukur per vajzen qe ti do , dhe sja thua dot (lexo ne kllapa ):

Dua (T)e T(E) Them (D)icka Po N(U)k Di Si T(A) Them !:heart:

ose

Nëse (të) shikoj (dua)të them një sekret (shumë) te madh!Nëse nuk ta them (zemra ime.) do qahet.(Po) deshte (ti?) ta marrësh vesh lexo ne kllapa!