10 Lojtaret e me te mire te futbollit per Vitin 2012

Lista me 10 lojtaret me te mire te vitit 2012

  1. Didier Drogba

  2. Carlos Tevez

  3. Wesley Sneijder

  4. David Villa

  5. Diego Forlan

  6. Andres Iniesta

  7. Xavi

Dhe 3 vendet e para mbahen nga:

  1. Wayne Rooney

  2. Cristiano Ronaldo

  3. Lionel Messi

Cilet nga keta emra do te hiqni nga kjo 10-teshe dhe cilin emer do te shtonit???