10 shenja që tregojnë se një mashkull ju dashuron

Këto janë 10 shenja për të kuptuar me anë të gjuhës së gjestikulacionit se kur një mashkull ju dashuron. Duhet të jeni të vëmendshëm për të kuptuar synimet e një mashkulli.

  1. Ju rregullon flokët ose ju ledhaton duart
  2. Prek hundën e tij
  3. Prek nyjën e dorës
  4. Beli i tij është i drejtuar nga ju.
  5. Qëndron me shuplakat mbi qafë i mbështetur në karrige
  6. “Lag” buzët :dashuria:
  7. Lëkundet përpara – mbrapa :dashuria:
  8. Prek flokët
  9. Prek faqen e tij
  10. Qëndron me këmbë të hapura

Tani i bie qe po pame ndonje mashkull me kembe hapur apo qe i ha hunda, do themi uaaa ky ka rene ne dashuri,hahahahahhah jane paksa te pa besueshme keto,vetem nga syte mund te dallosh dike qe ndjen per ty,jo per gje por syt jane pasqyra e shpirtit,dhe vetem ata e pasqyrojne ate qe zemra ndjen…:dashuria:

e ver8 erinda !

Ne sy shikohet si te mashkulli ashtu edhe tek femra ! Nuk jam kunder ketyre qe ke shkruajtur ti ulkina, por me duken paksa te teperta …

ulkina , me fal motra ,po kto qe ke shkruajt ktu jan BuDaLlAlLiQe
Se krrojti hunden , veshin … hapi kembet ai …dmth qe te dashuron …

syt jane pasqyra e shpirtit

aman ore , akoma besoni ne kto perralla ?!?!?!?!?!
sikur kjo fraz te ish e vertet , nuk do kish as mashtrime , as mashtrusa …as lendime as vuajtje…
dashurin e tregojn vetem veprat …sakrificat
te tjerat jan —>

me falni pak keto nk i kam thene un mos me bertisni mua un i gjeta si kuriozitet i shkruajta keto

hahaha , kush te bertiti ty moj :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
thjesht bera komentim te postit , pa e di qe si ke shkruajt vet

hahhahaha kujdes cfar poston moj ulkina :smiley:

O Cupe, shiko moj se po prek hunden :stuck_out_tongue:

eee , lereni ulkinen se ska faj ajo e shkreta qe nxjerrn lloj lloj budallalliqesh kta “studiuesit”

Une nuk ja pata me te keq, thjesht shpreha interes :smiley: xD

jo ti nuk shprehe interes
ti shprehe dashurin …te prekesh hunden dmth qe e do !! :stuck_out_tongue:

ok mjaftojn komentet dhe ironit e nuk ehste e nevojshme te vazhdoni !!!

ironi apo shaka?

te dyja qofshin … ju kerkova te mos vazhdoni me !!

Nuk kam tipin te shaj njerez apo ti marre ne xhiro :slight_smile: , gjithsesi do te keshilloja ti merrje gjerat me me sportivitet, dhe mos te ndihesh e tallur apo si ti e mendon ;), ne fund te fundit forumi per te diskutuar eshte aq me mire nese kalohet me shaka. :slight_smile:

Respekt!

nuk e ve ne diskutim por te jem e sinqert u ndieva e revoltuar nga komentet sikur ato ti kisha then un. :slight_smile:

Respekte gjithashtu !