100 Vjeçe - Nje urim vertet SPECIAL - Gezuar Ditelindjen Labja!

1000000 vjeçeeeeeeeeeeeeeeee! Gëzuar Ditelindjen Labja!

Te uroj gjithe te mirat e kesaj bote dhe plot suksese ne jete! Urime Urime! Kalofsh nje dite vertet speciale dhe te veçant!

Shume :puthje::puthje::puthje::puthje: per ty ne kete dite! U befsh dhe 10000 vjeçe!

Mos harro ate torten :stuck_out_tongue:

oo kush me paska ditelindjen sot! Labja…! ^_______^
Edhe 100 vjec lal te uroj qe cdo enderr e jotja te behet realitet! dhe paç shendetin mbi te gjitha !

Kjo shkon per ty:

:puthje: :puthje: :slight_smile:

MARINELA GEZUAR DILTINDJEN MOTRA ! KALOFSH NJE DITE SUPER SOT! SHUM FAT LUMTURI DHE DASHURI! SUKSESE KUDO NE JETE ! TU REALIZOFSHIN TE GJITHA DESHIRAT ! TE KAM SHUM SHUM XHAN

//youtu.be/m78l28tcIE0

Shum urime per ty suksese ne cdo sfer te jetes .

U befsh aqe vite sa ti deshiron
//youtu.be/6eUC031X8lg

Bo bo ter keto urime po nje urim te thjesht dhe simbolik :stuck_out_tongue:

Edhe 100 ! kaq :stuck_out_tongue:

Edhe nje tort te madhe per te gjith ne

U befsh 100 vjeçe Labja, gjithe te mirat :slight_smile:

uaa:embarassed::embarassed:
ReniX shum shum faleminderit !
dhe un te uroj ty gjith te mirat e ksaj bote !!!
:puthje: pa fund !

mmmmm ca torteee
pak as shum si ajo qe kisha un :stuck_out_tongue:
sh sh flm vllai
te raste te tilla ta kthefsha :smiley:
:perqafim:

shuum rrofsh motra :D…dhe un te kam shum xhan
ma bet :zemer: maaaaaaaaal
te perqafoj shum :perqafim:

faleminderit erina :)…dua te jetoj deri sa te kem kemb e duar :smiley:
je shum e mir !!

rrofsh majdi :smiley:
vertet shum e madhe torta majdi …qiriu te takon vetem tyyy :D:D:D…:stuck_out_tongue:

Faleminderit shum :)…mbaresi kudo dhe per ty :lule:

Ju falenderoj te gjithve per urimet !!!
tort ska me :smiley:
po ju jap virtualisht nga nje pije
boat_drinks.jpg

Ju uroj sukses , mbaresi , dhe ctju doj zemraaa !!!

Shumë Urimeee për ty, Shumë Urimeee për ty, Shumë Urimeee për ty, Shumë Urimeee për ty, Labeeee …! :smiley:

//youtu.be/iC4gZgdsza8

Të uroj edhe 100 vjet të tjera të lumtura me familjen, fat në jetë, sukses dhe mbarësi gjithmone !

Gezuar gezuar ditelindja Labja, i befsh edhe 101 tjera, te uroj shendet, sukses dhe lumturi ne jete ia kalofsh sa me bukur :slight_smile:

:perqafim: faleminderit nga zemra iceee :shok: !!!
qofsh gjithnjeee i buzeqeshur , ashtu si te imagjinoj !!!

:rene::rene::rene:

shum flm per urimin erdi :)))…dhe ty te uroj gjith te mirat

Urime ditlindjen labe…edhe 100!
Pak me vonese por me mire vone se kurre thote populli.:slight_smile:

ska gje eriko :wink:
flm shum :slight_smile:

Urime labe urime …