100 vjet mima

mima urimet me te mira per ditelindje.
100 vjet

gezuar datlindjen mima , te uroj edhe sh vite jete , fat e lumturi , klm

gezuar ditelindjen Mima dhe tu realizofshin
te gjitha deshirat qe ke ne jete…:pir:

Gezuar ditelindjen Mima.
U befsh edhe 100 vjec.
Kalofsh bukur sot nen shoqerine e femijeve te tu te bukur. :puthje:

Gezuar ditelindjen dhe 100 te tjera.
Te uroj te arrish cfare te te doje zemra.

Urime urime Mima i befsh edhe 100 te tjera, fat dhe lumturi ne jete :slight_smile:

edhe 100 vjece MIMA happy birthday

Dhe 100 vjece Mima,fat dhe lumturi ne cdo aspekt te jetes…

Urime te perzemerta edhe nga une Mima!
U befsh sa te duash vete dhe kalofsh mire sonte!

p.s na thuaj edhe dhuratat qe do marresh :smiley:

Gezuar Ditelindjen MIMA, kalofsh sa me bukur ne mesin e familjes tuaj!

Happy birthday mima. Best wishies in the world for you and your famly.

Sa qef do ha torte sot …lol…

gezuare MIMA ditelindjene dhe sa me shume fate dhe mbaresi ne jete dhe dite te bukura me shume :

Edhe 100 te tjera Mima.Suksese e lumturi ne jeten tende.

[b] Mima i gezofshe edhe 1oo shum fat dhe lumturi ne jet.

[/b]

Mima ka shkuar me pushime, do na pergjigjet kur te kthehet. :lol:

Pushime të këndshme Mima dhe u bëfsh 100 vjeçe. :smiley: Të uroj çdo të mirë në jetën tënde.

Waaaa…Jeni shume te mire :stuck_out_tongue:
Faleminderit shume nga zemra, me behet shume qefi :perqafim:
Uroj dhe per ju gjithe te mirat e kesaj bote :slight_smile:


Po i them vetem se me kerkove ti , se ishte sekret , lol :smiley:
Kalova nje dite te mrekullueshme :smiley:
Perveç puthjeve dhe perqafimeve :smiley: mora 2 buqeta lulesh
dhe nje dite ne Talasoterapi ,dmth masazh, pishine ,
zhakuzi dhe hamam :smiley: :smiley: E paharrueshme :stuck_out_tongue: