100 Vjet Pavarësi:1912- 2012 - Sfonde per kompjuter

Fotografi per 100 Vjetorin e Pavarësisë!

thjesht…

po shqiponjen ku e ke apo ma ke len mua ta bej :stuck_out_tongue:

bukur duket, por dicka me Shqiponjen, harten, dicka e tille besoj se do dale fantastike!

      • Updated - - -

edhe kjo e bukur duket (:

Ja disa te tjere…

v2.

kjo e Google duket shum e bukur (y)

Shume te bukura,fantastike te gjitha.

Google shum nice duket(y)(y)(y)(y)(y)

Dhe kjo me pelqen!

mezi po pres ta shoh Google keshtu! :smiley: :smiley: <3 <3

E Ice sma merr mendja ta bejn ashtu,perderisa akoma nuk ka google.al :frowning:

Shum te bukura kto:) une e zgjodha ate te paren njeher :slight_smile:

po ama ai peticioni s’eshte bere me kot!!

Kur mora nje e-mail 2 jave me pare mendoj, me dukej qe thoshte se ishte arritur numri qe google kerkonte!

Tani besoj qe me 28 Nentor GOOGLE do behet Kuq e Zi! :smiley: :smiley:

Me sa di une Google ne te gjith boten do behet ashtu!

Shqiptarja.com ka shkruajtur se mund te zgjidhet Doodle jon :slight_smile: hahaha!

kjo qeka fantastike… bravo ati qe e ka bere

https://www.mediafire.com/view/?31r8xiyvrc24y2n

Le ta bejme edhe Facebook-un Kuq e Zi!

Shkarko foto profili: https://i.imgbox.com/adilxu5E.jpg

Shkarko foto kopertine: https://i.imgbox.com/acnsPVpc.jpg

Google Shqip: 100 Vjet Pavarësi

      • Updated - - -

Google Shqip: 100 Vjet Pavarësi