12 shenjat qe e kuptoni se keni rene ne dashuri...

[b]Besoni se keni rene ndonjehere me te vertete ne dashuri? Nganjehere ngaterrohen ndjenjat dhe ju duket sikur ajo qe po perjetoni eshte dashuri…

12 Shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri:

 1. I rilexon mesazhet e tij/saj shpesh
 2. Ecen shume ngadale kur je me te
 3. Pretendon se je e/i turpshem kur je me te
 4. Kur mendon per te zemra te rreh gjithmone e me shpejt
 5. Kur degjon zerin e tij/saj…buzeqesh pa asnje arsye
 6. Kur sheh ate, nuk i ve re njerezit e tjere perreth teje
 7. Fillon te degjosh kenge te lehta
 8. Fillon te mendosh gjithmone e me shume per te
 9. Emocionohesh vetem nga aroma e tij/saj
 10. Kupton qe gjithmone buzeqesh me vete kur mendon per te
 11. Do beje cdo gje per te…
 12. Tani qe po lexon kete, kishe vetem nje person ne mendje te gjithe kohen…

A i keni perjetuar ju keto ?
Shkruani dhe tregoni dhe ju se cila nga keto ju kane ndodhur?[/b] :slight_smile:

Altin une ne fillim i kam perjetuar te tera :lol: kurse tani perjetoj vetem 8 nga keto, por me e forta eshte 9 :stuck_out_tongue: :lol:

shume te lezetshme :oops:

1 - 4 - 5 - 8 - 9 - 10
Keto jan piket qe une perjetoj! :slight_smile:

Une mendoj se ka edhe tre pika te tjera qe duhen shtuar tek lista e Altinit!

13- Dhimbje te forta koke!
14- Diare
15- Atak Kardiak

Me kete shenje te fundit, eshte e sigure qe ke rene ne dashuri! :lol: :lol: :lol: :lol:

Keto shenjat e Dakut interesante :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jane direkt nga Nostradamus!

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

[quote=daku323";p="19326]:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jane direkt nga Nostradamus!

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :D[/quote]

Ai e ka emrin NostraDAKU :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ti hapsi i temes sa pika ve ne zbatim?

Kujt i thua Ti me eee :lol: *:lol: *:lol:

kujt i djek le ta mbaje :stuck_out_tongue:

Kujt i thua Ti me eee :lol: :lol: :lol:[/quote]

?Pergjigjuuuuuuu Altinnnnnnnnnnn?

ja thuaj dhe siper se shume po gezohesh me duket :stuck_out_tongue:

Keshtu me te urte pergjigjem un :lol: *:lol: *:lol:

4,8,10,11,12 :arrow:

:expressionless: shum te verteta kto

interesant :wink:

pooo shuum te verteta keto :oops: :embarassed:

:zemer::???::wink:

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: i ka jeta erinaa