*** 120+4 Urime per ty “Alb-Angel”! ***

[b]E cuditshme por e vertete: nuk gjej fjale te pershtatura per te uruar ditelindjen, natyrisht ne shqip… <img src=\"{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif\" alt=\":D\" title=\“Very Happy\” />
Keshtu qe po te le ty mundesine per te shprehur deshiren qe me shume kerkon dhe ruan ne zemer: realizimi i asaj deshire, eshte urimi im per ty, i shoqeruar nga nje sweet kiss…. mbi te dyja faqet…!

Dhe tani qe deshira jote te behet realitet…

Click ketu

Merr fryme thelle dhe…………… fryji fort…![/b]

Alb-Angel Gezuar ditelindjen edhe nje 100 pranvera te tjera t’u realizofshin te gjitha deshirat

Urime, Urime per 24 vjetorin tend …
Plot mbaresi dhe lumturi me tej .
Te puç fort Mima !!!

URIMET ME TE MIRA PER DITELINDJEN. GEZUAR

[b]U befsh 100 vjec ALB - ANGEL.

Pac sa me shume fat dhe lumturi ne jeten tende.[/b]

Kjo eshte per ty.

GEZUAR DITELINDJEN ALBI

EDHE 100 TE TJERA.

[b]Albi, gezuar ditelindjen!

Qofsh gjithmone e lumtur dhe e gezuar.
Te uroj paqe, shendet, lumturi dhe suksese ne gjithe jeten tende![/b]

[highlight=#FF4040:3ny3o7do]Urime dhe nga une lal! U befsh sa vjec te kesh deshire! <img src=\"{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif\" alt=\":)\" title=\“Smile\” /> [/highlight:3ny3o7do]

Urime Eri, dhe 100 Vjeçe, qofsh kurdohere e gezuar dhe e lumtur. Urime Urime Urime!!! :zemer: