14 Gjera Qe Nje Mashkull Nuk Di Per Nje Femer ....


1 – Nje Femre i Pelqen Te Luaj Rolin e Ofenduesit Vetem Qe Te Perkedhelet…
2 – Mos e Bej Kurre Xheloze Me Qellim.Shkurt Do Ta Lendoje…
3 – Vdesin Fare Kur i Therrasim [ Vogelushe ] , [ Lepurushe ], [ Princesha Ime ]…
4 – Kur Fillojne Te Mendojne Askush Nuk i Ndalon Dot…
5 – Nese Te Thote Qe Ka Ftohte.Kerkon Vetem Qe Ti Ta Perqafosh…
6 – Fillon Te Lendohet Edhe Me Gjerat Me Te Vogla Qe Ti Nuk Do Ti Kushtoje Shume Rendesi…
7 – Ti Japesh Xhupin Tend Kur Ka Shume Ftohte…e Ben Te ndihet Femra Me e Lumtur Ne Bote…
8 – Kujton Cdo Moment Qe Keni Kalur Bashke…Qofte Edhe Ate Moment Shume Te Vogel…
9 – Shume Here Te Refuzon Sepse Vdesin Te Shikojne Reagimin Qe Ben…
10 – Dhe Nese Nuk e Kerkon…Ajo Do Qe Ti Ta Kerkosh Ate…
11 – Pelqejne Te Sillen Si Femije…
12 – Mendojne Shume Mire Per Levizjet Qe Bejne…
13 – Kane Karakter Te Ndryshojne Humor Ne C’do Sekond…
14 – Nuk Pelqejne Kurre Ta Bejne Hapin e Pare…Ne Dore e Ke Gjithcka Ti… ^_*

Jan budalliqe , keto nuk ndodhin asnjher

kto budallalliqeeeeee???
ato jan te gjitha te verteta majdi …por qe ta kuptosh duhet te jesh femer :smiley:

E pra i mendoni per vete

Kjo kohet e fundit nuk ekziston po ndodh e kunderta femra ben apin e para

superrrrrr te verteta :smiley:

11 – Pelqejne Te Sillen Si Femije…

me pas dit ma heret ket sen :frowning: sidoqofte faleminderit per keto info labe :slight_smile:

7 – Ti Japesh Xhupin Tend Kur Ka Shume Ftohte…e Ben Te ndihet Femra Me e Lumtur Ne Bote…

ihaaaaa me ktheve 3 vite pas me ketë 7-shin… ishim ne qytet … binte borë …(ish) e dashura ime rudhte krahet nga te ftohtit… unë menjher i dhash gjumpin tim … pas ca kohesh jemi ndar… dhe tash krejt vonë e takoj rastesisht… me flet dhe me thotë !!?

Ende se kam harruar momentin kur ti me dhe Gjumpin :slight_smile:

edhe ne djemt duhet falenderojm per kto qe na i tregove per femrat ca si kemi ditur… flm e #-ta tingellon kendshem un timen gjithmon e therras My Princes :wink:

bravo Labja :wink:

e #-ta - e 3-ta :D:D:D

shume te verteta

te gjitha jane shume po shume te verteta

1 – Nje Femre i Pelqen Te Luaj Rolin e Ofenduesit Vetem Qe Te Perkedhelet… b[/b]…:stuck_out_tongue:

2 – Mos e Bej Kurre Xheloze Me Qellim.Shkurt Do Ta Lendoje…(kjo eshte e vertet) :frowning:

3 – Vdesin Fare Kur i Therrasim [ Vogelushe ] , [ Lepurushe ], [ Princesha Ime ]… (mua te pakten nuk me pelqen,me pelqen ne emer)…(y)

4 – Kur Fillojne Te Mendojne Askush Nuk i Ndalon Dot… (no coment)…:roll:

5 – Nese Te Thote Qe Ka Ftohte.Kerkon Vetem Qe Ti Ta Perqafosh…(hahahhaha ok,no coment edhe ketu):smiley:

6 – Fillon Te Lendohet Edhe Me Gjerat Me Te Vogla Qe Ti Nuk Do Ti Kushtoje Shume Rendesi…:mad:

7 – Ti Japesh Xhupin Tend Kur Ka Shume Ftohte…e Ben Te ndihet Femra Me e Lumtur Ne Bote…:mendoj:

8 – Kujton Cdo Moment Qe Keni Kalur Bashke…Qofte Edhe Ate Moment Shume Te Vogel…(hahahha e vertet) :smiley:

9 – Shume Here Te Refuzon Sepse Vdesin Te Shikojne Reagimin Qe Ben…:smiley: :stuck_out_tongue: :smiley:

10 – Dhe Nese Nuk e Kerkon…Ajo Do Qe Ti Ta Kerkosh Ate…:smiley:

11 – Pelqejne Te Sillen Si Femije… poooo :bebe: :bebe: (kjo ndoshta na "denon’ paksa)

12 – Mendojne Shume Mire Per Levizjet Qe Bejne…(y)…)ndonjehere edhe harrojne)

13 – Kane Karakter Te Ndryshojne Humor Ne C’do Sekond…:koke::koke::koke::koke::koke:

14 – Nuk Pelqejne Kurre Ta Bejne Hapin e Pare…Ne Dore e Ke Gjithcka Ti…:stuck_out_tongue: b[/b]