16 Vjecarja qe ngjan si kukull barbi!

Emri i vertete i vajzes mendohet qe eshte Dakota ose Dakota Rose.Dhe fotot e saj kane bere gjiron e webit ne fillim ne gjithe vendet aziatike dhe me pas ne gjithe boten .Vajza ka thene ne rrjetet sociale se ajo adhuron te vishet si idhulli i saj Barbie mbase edhe prej ngjashmerise se saj me Barbin .Shume njerez ne rrjet kane kujtuar se fotot e vajzes mund te ishin te ndonje prej kukullave prej silikoni .por jo ajo eshte e vertete

WOW :expressionless:

Barbie Reloaded duhet te jete kjo :stuck_out_tongue:

Ku eshte bije kjo? :stuck_out_tongue:

SHum e bukur, qenka e vogel

waw sa e bukur qe eshte!..shume e embel ne fytyre,si kukull e vogel

Labe ku rri me shpi kjo :stuck_out_tongue:

ju pelqeu ee

andej nga lagja ime esht kjo majdi :smiley:

Dashka dalur nje xhiro andej

Spo me pelqen hic :stuck_out_tongue:

sqenke ngop me gjum me sa po shoh :stuck_out_tongue:

Ato foto e para me verte si kukull , ato syte i ka sh te bukur :slight_smile:

Na la pa gjume prap sonte kjo barbi me duket

hahahaha…me qe te pelqeu kaq shum
shikoje dhe kte video

//youtu.be/ianCy-kjVyc

Tani na le nje jave pa gjum me duket