1912 në Vlorë, 2014 në beograd!

Nuk mund ta quaj ndeshje futbolli, pasi qe ne asnje moment nuk ishte e tille! Me gjith agrisivitetin, mosrespektin, dhunen, urrejtjen etj… Ndaj neve ata sllavet, prap se prap Kombetarja ne beri KRENAR! Ishin 40 minuta lufte me zemer! Te gjithe Shqiptaret i perkrahem 11 HERONJTE tanë ne beograd, ku edhe ata diten te veprojne me se miri! Edhe nese denohemi nga FIFA (meqe gjithmone na jane bere padrrejtesi) edhe nese nuk marrim as1 pike, prap se prap jemi KRENAR sepse e ngritem Flamurin Kuq e Zi ne mes te beogradit!

Ndjenja te papershkrueshme!

bo ca emocioni mbrem :gezim:

kisha koh pa ber kaq tifo, sa kam berrtit dhe shar hahaha. bravo lojtareve dhe atyre qe ngriten flamurin, i terbuan qent serb

gjith u ndim till edhe sot me beso,se mbrem me iku gjumi mu gjith naten shikoja flamurin … meqe jemi ket, Te them perhajr fitorja o njeri:p ty dhe tjerve se jeni shqipe

jo vetem serbi por gjithe ballkani

gati per lufte ;p

ashtu tha edhe 1 analist mbreme tek Opinion! S’do ishte keq ne fakt t’i bashkojme trojet shqiptare 1 her e pergjithmone, por problemi eshte qe me leht thuhet se sa behet :frowning:

rrendesi ka qe njerezit te jene te bashkuar kudo qe jane

sic e ka thene dhe AI, bashkimi ben fuqine

:D:duartrokas::no1: