2 x 100 Sfondet me te nxehta per Celularin tuaj

Kemi zgjedhur sfondet me te bukra per telefon. Ato mund te pershtaten te gjithe modeleve te celulareve. Mund ti shkarkoni duke klikuar mbi foto dhe save as…

Koleksioni i pare me 100 sfonde:

Koleksioni i dyte i sfondeve per celularin tuaj


Bravo Reni, te bukura (disa i kopjova)!

Po vendos une te preferuarat e mija:Shumica jane fantastike :duartrokas: bravo :smiley:

Bravo Reno! :smiley: :smiley:

a mund te me gjej njeri sfonde per blackberry pasi i cili e ka ekranin perse gjeri <-- --> e jo perse gjati

ju faleminderit

Boji mer me photoshop! I bo rrumullake po deshe! :smiley:

se kom ket mrokllen una

me trego ndonje qe te pelqen shume dhe ta pershtat me permasat e blackberry-t :wink:

[hr:3q3p7xhe]

Ja dhe disa sfonte shume te bukur per telefonat celular. koleksioni mundesuar nga www.albumishqiptar.com

Po e kërkoja nje postim qe kisha bere qe nga nje faqe mund te përshtatje sfondin per te gjithë telefonat.

Hidhi nje sy ketu : https://lirent.net/mobile/wallpapers-for … phone.html

ngarko foton zgjidhe modelin e telefonit dhe beje “crop” shpëto imazhin diku dhe hidhe ne telefon.

:wink:

Poli ja ku i ke disa per blackbarry.
Po fus edhe une disa nga ato qe kam ne celular.

Akoma Sfonde per Telefonat Celular

Faleminderit por jane pak te vogla! Per iPhone duhen te pakten 960x640 pixel!

kto qenkan postuar ne vitin 2008 ather ska egzistuar iPhone 4

shum te bukura qenkan, Faleminderit ReniX :slight_smile: