23 vajza adoleshente grinden per nje djale simpatik

Policia u njoftua menjëherë në Bullgari kur një përleshje masive shpërtheu mes 23 vajzave adoleshente dhe e gjithë kjo u bë për një djalë simpatik. Vajzat, mes moshës 15 dhe 18 vjeç, përdorën mjete nga më të ndryshmet; doreza prej hekuri, zinxhirë dhe shishe birre për të luftuar për studentin, emri i të cilit nuk është zbuluar. Vajzat nga kryeqyteti i Bullgarisë, Sofia, e kishin paramenduar të luftonin dhe lanë shkollën për t’u takuar në një fushë loje në distriktin Gorublyane të qytetit. Disa vajza u lënduan dhe me qindra kalimtarë dëshmuan për incidentin. Por alarmi erdhi kur babai i njërës prej vajzave të lënduara njoftoi policinë.
:stuck_out_tongue:

O Reni po mos i trego te gjitha tani un ku po fshihem qe mos te me gjejne

uhhhh e fshiva postimin tim pa dashje!!!

Gjithesesi po thosha qe ai djali ishte Majdi :slight_smile: ku siper dhe tani mund ta gjeni tek ai pallati me tulla :slight_smile:

Shyqyr qe nuk e permende ngjyren e tullave :stuck_out_tongue:

Po ky MAJDI,i mori gocat ne qaf,por mendo pak dhe per shoket mendo…:slight_smile:

o klitoni na fal se te harruam po hajde se ka dhe per ty

hhahha sa me bet te qeshe me keto opinione ju hahhahah e shiko sa keq eshte kur tjesh terheqes apo i bukur:p

ah, e forte kjo, te luftosh per nje djale dhe sa shumeeeeeeeee, obobobooo, moj vajza, obobooo

a morta q nk i ha kto gocat ncncnncncnnc … dh eper ke zihen per majdin :stuck_out_tongue:

un them se per majdin ja vlen te zihesh!

Kush te mori mendim ty njeher , ja shiko foton siper se flet vet :stuck_out_tongue:

hahaha jo se nk dua ti rris mendjen majdit :stuck_out_tongue: (shaka) majdi un thash mendimin tim si ulkina :stuck_out_tongue: … pastaj t themi ate q esht kur zihen femrat dhe per m teper 1 rast si ky pak m lart esht 1 veprim shum i ulet …

Rendesi ka qe jan zen !

dhe ti si e gjykon kte veprim ???

Shum te zgjuar !

po nrm harrova q djemve u plq t shohin gocat duke u zen … argetohen kshu …

jane te rralla prandaj, dhe sigurisht, pjesa me e bukur eshte kur kapen nga floket…hahaha…

sa t plq mo smocking eee pupuu

hahaha…