4 shenja që ai është feminist

Mos është shumë i mirë për të qenë i vërtetë? Ndoshta është. Konsiderojini pikat e mëposthme për të kuptuar nëse është vërtet një feminist apo jo.

PREMTON SHUMË GJËRA, SHUMË SHPEJT
Sapo jeni njohur, dhe që tani po ju flet për të ardhmen. Feministi nuk ka frikë të premtojë botën, pasi nuk do të jetë aty në të ardhmen që të plotësojë këto dëshira. Nëse ai premton shumë, shumë shpej,t ki kujdes; Ndoshta po të thotë atë cfarë ti ke dëshirë të dëgjosh.

NUK TË THËRRET KURRË NË EMËR
Të thërret zemër, shpirt, kuklla,bukuroshe e të tjera. Në fillim është bukur, por më pas kuptoni se ju thërret rrallë ose gati fare në emrin tuaj. Kështu është stili; Nëse feministi nuk ju thërret kurrë në emër, atëherë nuk do të rrezikojë t’jua ngatarrojë emrin me atë të një vajze tjetër.

NUK KA ASNJË SHOQE TË NGUSHTË
Ai ka shumë të njohura. Ne facebook ka më tepër vajza se djem. Merr shumë mesazhe nga femrat… por nuk ka asnjë shoqe të ngushtë prej tyre. Feministi ka shumë të “njohura” sepse shpreson të bëjë seks me të gjitha ato.

BËN SHUMË KOMPLIMENTA
Të gjithave n’a pëlqejnë komentet- por në përgjithësi e dimë që komlimentet kanë motive pas tyre. Nëse ju bën komplimenta më tepër se normalja, feministi po mundohet t’ju cojë në shtrat.

:cekan:

hehe feminist apo donzhuan!!!

Si nuk kam asnje nga keto un :frowning: - premtimet i urrej! per komplimenta sma pret etj etj

Mesakt ka te bej me Donzhuan tha dhe Reni

Ky ne foto doket si homo heheheh

me falni , po feminist dhe donzhuan nuk esht e njejta gje :ehi: ???..e njejta gje jan…

me qe gjendari na e shau ate te parin :roll:

:stuck_out_tongue:

Jo se feminist eshte donzhuan por nga ato qe jan shkruajtur

dy te fundit me acarojn sidomos e fundit nuk them qe nuk me pelqejn por qe e tejkalojn me komplimenta personalisht me vene ne siklet …

Te gjithe meshkujt jane femnist…pa perjashtim asnje!..nuk ke c’bene perpara fenomenve te till…mbyllini syte femra :p…hahahhaa

:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

ii sa me shpifin meshkujt kur duan te duken si femra.:@

hahahaha,tek ky BB 6…eshte njeri aty…bobobo…si femer duket te betohem…vetullat te holla…edhe nje femer nuk i ka aq shume…mban veshur disa bluza te hapura…qe o zot…:P…edhe une si duroj dot keshtu…ok nuk jam kunder te kujdesen per veten…ama jo deri ne ate pike…

Jo ai nuk eshte kujdes te duket bukur …po te kaloj ne feminitet… edhe femrat se mundohen te duken si meshkuj i kam inat.
po ca dreqi esht ka ndodhe ne ket bot ama :o

ahhahahha,nuk ka ndonje gje motra…kane ardhur dite te veshtira vertet…gjithsesi…me qe ra fjala…mua me pelqejne femrat qe ndonjehere vishen si meshkuj…me kostume serioze…me kravat…i adhuroj shume…po kjo nuk eshte gje e madhe…

tek meshkujt sjelliet prej femre duken njecik keq…:stuck_out_tongue:

po cfar te plq te ato femra moj:o femer -burr
femra duhet cdo her te duket si femere dhe mashkulli kavaljer cdo her …

hahahahaha…me pelqen veshja ta theksova…:p…e me pleqejne shume…jo vetem ti shoh tek te tjerat…por edhe vete i vesh shume…pa kravat kuptohet…:)…s’ka ndonje gje te keqe…hahahhha mendoj une…

kravata dhe mua me plq , dhe me kemishe e qes del bukur ama:) kravata per femra jo te meshkujv si jan ato me ngjyra si ylberi ose me ktatore si rubikon

Ku ka me meshkuj sot :frowning:

Nuk me besohet qe ke shkrujtur kete, ti je goca me e mire e forumit ti je ylli forumit :lol:

dil beje nje xhiro se edhe mund te kete !!!