7 Arsye pse eshte me mire te jesh mashkull

Marr shkas nga Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas! per te paraqitur perfundimisht pse eshte me mire te jesh mashkull.

7 Motive pse ne meshkujt jemi me te thjesht dhe me mire!

[ol]
[li]Mbajm gjithmon te njejtin mbiemer
[/li][li]Biseda ne telefon zgjat deri ne 30 sekonda
[/li][li]Ku vemi me pushime na mjaftojne nje pale jeans
[/li][li]Nese na harrojne te na ftojne ne ndonje feste, jemi gjithmon miq
[/li][li]Modeli i flokove zgjat me vite apo dekada dhe rralle ndryshon
[/li][li]Jemi te papar per shpejtesi ne shopping
[/li][li]Nese ne nje feste dikush ka veshur te njejten kemishe, nuk zihemi, por behemi miq
[/li][/ol]

hahahaha, sa te forta kto :smiley:

jo po kundershtoni ju femrat :stuck_out_tongue:

Nuk ke pse te ngresh 1 cante sa here qe del xhiro…

dhe na mjaftojne dhe 1 pale kepuce :stuck_out_tongue:

Femrat qenkan zen mat :smiley: haha!

Besoj se egzistojne me shume se 7 arsye pse eshte mire te jesh mashkull…lum ai qe lindi mashkull…e ka pare zoti,:stuck_out_tongue: