7 Fraza per ti thene Lamtumire nje femre...

1 - Je femra e jetës time, por jo e kësaj jete
2 - Kam frik se do te bej te vuash, keshtu po te le…
3 - Nje dite do me falënderosh qe po ndahemi tani
4 - Te tradhtova me ate per te provuar se çfare ndjeja per ty
5 - Mendoj se te dua per jo siç duhet
6 - Po te le se je shume e bukur per mua…
7 - e di qe do te pendohem, por eshte me mire kështu…

Cilën keni perdorur?

hahahhahahahha po per meshkujt egziston ndonje?..:p…:stuck_out_tongue:

do thot ne femrat vetem duhet te lexojm ne ket teme mashtrimet e meshkujve a.

-8 @Erina vura re qe te dua por jo aq sa ti meriton :stuck_out_tongue:

Dhe cilen faz zgjodhe per te me then lamtumir:o

kjo ishte per te bere per vete :stuck_out_tongue:

Ka edhe femra qe perdorin te njejtat teknika per te ndare, por le te na i thoj ndonje femer :smiley:

Ka shume te tjera, mendoj…

une kurr nuk kam pare diçka “te mire” tek fjala lamtumire…