A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?

A e gjeni dot se cfare eshte kjo qe eshte ne kembe pas kesaj vajzes???

rere…

apo krip?!?!

Jo nuk eshte as rere as kripe, nuke e kam fjalen per ate te bardhen, por per ate figuren e zeze qe eshte ne kembe pas asja vajzes :slight_smile:

Po keta te tjeret i zuri frika qe sdha asnjeri mendim, po futjani ndonjehere kot se ku i dihet del plot :smiley:

Qenka shume e cuditshme, s’eshte gje e zakonshme.
mund te jete dicka qe futesh brenda dhe te rrokullisesh tatepjete me te, cfare s’bejne njerezit sot, i ke nga me te cmendurit.

[quote=genti23";p="3256]Qenka shume e cuditshme, s’eshte gje e zakonshme.
mund te jete dicka qe futesh brenda dhe te rrokullisesh tatepjete me te, cfare s’bejne njerezit sot, i ke nga me te cmendurit.[/quote]

:smiley: :lol: :lol: :lol: hahaha sa kam qeshur o Genti me kete qe shkruajte… je i madh 8O , mua per 100 vjet sdo me shkonte mendja tek kjo qe the ti, paske fantazi te tmerrshme :smiley:

Jo nuk eshte.

Nje veper arti nga mendja e asaj goces aty.
them se eshte dicka e formuar si loja tetris me pjese, te pakten ashtu duket.

Edhe ne qofte se ia kam futur kot fare, ti me ndihmo pak, te mos e vras shume mendjen se me duhet. :lol: :lol:

TUNG!!!

Ja po fus edhe nje foto tjeter ndoshta ju ndihmon pak :smiley:

Ja edhe nje tjeter :smiley:

Eshte nje veper arti apo jo.

ata e shikokan sikur do shperthej,

lol,

mos hapet si ato vezet ruse ajo?!

apo ishte puna per ate qe tha genti ?!

[quote=ReniX";p="3374]ata e shikokan sikur do shperthej,

lol,

mos hapet si ato vezet ruse ajo?!

apo ishte puna per ate qe tha genti ?![/quote]

Cfare fantazie qe keni? :smiley: Ata e shikokan sikur do shperthej??? :smiley: I madh je Reno, nuk e kisha vene re kete :smiley:

ka mundesi te jete posta aliene, duhet te na kene cuar nje mesazh urimi.
ne tokesoret pasi e paskemi ekzaminuar mire vendosem ta hapim “qypin” per te pare cka brenda.
sic duket nga fotoja ata edhe kur po e hapkan prape me frike po rrikan se akoma nuk qenkan siguruar. :smiley:

aty jan kater kolltuke edhe nje si tip koshi i vogel qe ishte ne maje

Bravo Poligrafiksi :smiley: e ke gjetur por jo te plote 8O

duket si rakete…po qenka vertet e cuditshme sepse si veper arti qe mund te jete smund te preket nga vizitatoret. :x
me duket si ato makinet qe futesh brenda e te rrotullojne fort… :stuck_out_tongue:
e di qe ia futa kot po mezi pres te me thoni se cfare è??? :roll: :?: :?: :?: ?

hajde tani thuje se cfare eshte se u bo legjende

Ka mundesi te jete ajo qe tha PoLiGrAfIkSi, ata mund te jene kater kolltuke te bashkuar ne menyre te tille qe kane marre ate formen e raketes.
Ajo gjeja e vogel ne maje mund te sherbeje si nje tavoline e vogel.

Po u thashe pra qe e gjetet :smiley:

loooool

hiihihi shyqyr :slight_smile: qe doli, po mire aty siper asaj shkretetires cfare donte?!?

domethen e gjeta una urrrrrraaaaaaaaaaaaaaaa
tani si i bi te tregoj un dicka dhe nese do e gjeni ju?

:smiley: epo per ti ngaterruar pak njerezit o Reno :lol: