A e keni daten 13 si diten pa fat?

Jeni supersticioze? Nuk e mbaj ment kush ma ka ngjit/fiksuar por, çdo date 13 do me ndodhi ndonjegje e “keqe”!

Po ju a ju ndodh e njejta gje! Nqs me po daten 13 apo me ndonje tjeter?

13 nje nder numrat qe kohet e fundit urrej :slight_smile: haha

Mjer ata qe kane linduar me date 13!!! :bebe:

jo apsolutisht qe jo mgjs nuk besoj ne te tilla gjera sepse jane thjeshte gojedhena apo gjera te sajuara

Te sajuara nga kush! Dhe per çfare qellimi?

te sajuara nga populli shqipetar apo nga paraardhesit tane mgjs sjam shume i sigurt por jam i sigurt qe eshte thjeshte nje gojedhene

Jo doemos nga shqiptaret se ketej nr. 13 eshte ose mire ose keq fare , keshtu qe kur ka lloto qe bie ne premten dt. 13 dihet qe me shume se gjysma e
Frances ka lujt ne lloto :smiley: gjithashtu dhe une :smiley:

PEr tu pergj. temes nuk e kam numer tersi 13-ten.

Mima, po avionet e ke vene re qe nuk kan STOLA/VENDE me nr 13 :slight_smile:

Nuk e kam vene re fare, heren tjeter do shoh kastile :smiley: