A ka kthim në dashuri?

Cfar mendoni pas nje lidhje me tjeter kend ,mund te rikthehet te dashuria e pare ?

Nuk di ti pergjigjem kesaj teme por me siguri qe do ti pergjigjem mbasi te kthehem dhe njeher tek shikimi i dashurise se pare…di vetem te them qe skam arritur akoma ta harroj plotesisht…po gjithsesi mendoj se gjithcka varet nga rrethanat dhe karakteret e te dy personave…:slight_smile:

nuk di te flas per kete tem por varet se cfar dashurie ke provuar … neqoftese ajo ka qen e duhura ateher … edhe ndoshta …

KJo gje dhe mund te ndodh por jo tek te gjith varet nga personi

mqs ke pasur lidhje tjeter pas dashuris se par tregon q dashuria esht zbehur kshu qe po t rikthehesh te ‘ish’ dashuria e par nuk do t jete e njejta gje mendoj

mund te kthehesh qe cke me te , por nje gje do jet e sigurt qe azgje ska per te qen si me par!!!
po ta ilustroj mendimin tim me nje keng :wink:

//youtu.be/n211UqwYaMY

shpresoj qe po

dashuria e pare nuk ka te share , por kur e mendon ben mire ta harrosh sepse gjerat nuk do jene si me pare , mos te them fare:mendoj:

me sa po shoh jo…