AC Milan Kampion - Serie A

:djall:AC MILAN
FITON KAMPIONATIN NE ITALI
SOT NE NJE BARAZIM ME ROMEN 0-0 AC MILAN KA SIGURUAR DHE TITULIN KAMPION TE 2010-2011
PER TE 18 ERE NE ISTORINE E TI

//youtu.be/MkRdEkxNIkg

:no1::no1::jajaja::jajaja::skizzato::skizzato::gezim::gezim::gezim::kerce::kerce::duartrokas::duartrokas:

forca milan

                18

U rrit dhe Milan, vajti 18 vjeç

Forza Rossoneri :slight_smile:

Brravo Milani e meritonte,dhe pse jam tifoz i Juve,urime tifizave te milanit.

Bravo MIlan …

Urime Milanit por kurre sdo e arrije JUVENTUSIN :zemer:

[video]https://video.gazzetta.it/milan-festa-tifosi/cfc44172-78fd-11e0-a57b-271a44a9ef9e[/video]
e ca feste do doja te isha atje
:gezim::gezim::gezim::gezim::gezim::gezim::gezim: :gezim::gezim::gezim::gezim::gezim::gezim::gezim:

urime skuadres time. urime te gjith tifozeve te milanit e kemi merituar kete titull. sukse te tjera tani farca milan…by paolo