AC Milan vs FC Inter

sonte ne san siro do te luhet. ndeshja me e rendesishme e seris a per skuadrt milan dhe inter. ju lutem jepni argumentimin tuaj kush do ta fitoj kete ndeshje

Mendoj se eshte ndeshja psikologjikqe qe do vendosi kampionatin e Serie A!


FORZA MILAN :smiley:

Milani madh :smiley:

Milan - INTER LIVE!!!

rezultati:
3 :0

Ne sekondat e para Milan shenon :smiley: :smiley:

1 me 0!

2-0 perseri pato…inter e ka humbur fare

Ndeshja me e bukur e vitit nga MILAN :smiley:

:slight_smile:

Kampionati eshte vetem pak centimtetra larg :stuck_out_tongue:

foooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooorca my milan. ndeshja me fantastike. shenon 3 gola dhe tolerot 7 te tjere.

Nje leksion i mire per “futbollistet” e interit :smiley:

lksion te tilla interi ka mar gjithmone reni. do te kujtoj qe ka qen disa vjet rrjeshte qe milanin e ka mundur interni me me shum se 4 apo 5 gola diference. vetem keto 3 4 vjetet e fundit kan qen pak ne balance punet mes interit dhe milanit

allall FORZA MILAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN ndeshie e madhe fantastike interi vetem dy tre raste pati
e shkatroi milani sot interin (pato) i jasht zakonshem
(abate) qe e la ne ije (eto).
(robinjo) loje te mire po duet te bente nje gol te pakten casano i madh
i gjith MILANI ishte ne forme sot bravo cuna

Mire qe fitoj Milani dhe uroj te behet Kampion. Interi beri monotoni ne keto vitet e fundit

Abjatin kush e pa te lonte sot une vetem ne nje rast fantastik e pashe pasaj?
me duket se i tha Nestes e Tjagos qe mos e bezdiste njeri se do bente nje sy gjume

:smiley: e fort kjo

//youtu.be/qxXSce0KoFU

ja dhe golat

pffffffffffffffffffffffffffffffffffff cna merxiti ky interi sonte :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

ulkina mos u merzit moj vajze se ka dhe me keq. ja po te mendosh par 6 vjetesh. kur milani e mundi interin 7 me 0. si do u ndjeje ti.

kush e ka pare ndeshjen eshte nje veprim fantasti i sedorf. mund te ma gjeni pak videon e atij momenti? ju lutem flm

Paolo une jam fans i Juventusit por nuk po i ecen :frowning:

Ti me sa di une je Milanist ateher qe nga ky moment ta uroj Titullin :duartrokas:

po cke mo paolo eee ??? cke qe me lendon plagen :stuck_out_tongue: { un nat koh smerrja vesh fare nga futbolli hahaha } ???

prap interin zemer e kam :wink: :slight_smile: