Ai.....

Ai…
Gjithcka qe i kerkova jetes,e gjeta tek ai…
Ai…Buzeqeshja ime…
Ai…Di te me shkaktoje vetem ‘‘LOT LUMTURIE‘‘ !
Ai…Sigurohet qe une ta ndjej cdo cast pranine e tij ne jeten time,edhe nese fizikisht nuk mund te ndodhet aty…
Ai…I cili per nje kohe te shkurter diti sesi ta fitonte zemren time…
Ai…Ideali…
Ai…Me syte e tij, si dy copeza qielli…
Ai…Me ate buzeqeshje me te shndritshme se dielli…
Ai…Njeriu me te cilin enderroj te kaloj cdo dite te jetes time…
Ai…Qe me kupton gjithmone…Kur flas,kur hesht…Vetem me nje shikim…
Ai…Qe me shkakton flutura ne stomak sa here qe e shikoj…
Ai…Qe e ben zemren te rrahe si e marre kur thote fjalen ‘‘Te kam zemer ! ‘‘
Ai…NJE DRITE E RE QE PO LIND NE HORIZONT !!

ai te cilit i dedikoj c’do fjale zemre

Ai … ka ik tani nuk ja vlen te shkruash per ate.-

Kush tha qe ka ikur rrushe…ai eshte me mua…vetem se eshte atje ku eshte…dhe une vetem e kam xhan…kaq

Ai… do kthehet nje dit te ti?

hahahahahha…nuk ka qene ndonjehere me mua qe te kthehet…thjesht uroj te kthehet…jo vetem ne endrrat e mia…po edhe ne jeten time…

shum e bukur (: (:

ncnncncnnnc :cekan:harroje pra

po pse duhet ta harroj…kur e dua kaq shume o rrushe?..eshte si shpirt…vetem se jemi pak larg…dhe kaq

Po pse duhet ta dush nese nuk do jeshe bashk me te ?

po per momentin moj rrushe…eshte thjesht ceshtje kohe…kaq hahahahha

e nese eshte ashtu duaje pra hahhaa

hahahahhaa e duaaaaa pra…hahahahha

:):):):):ok::dashuruar:njeri me fat qenka Ai.

Thuaaaaaaa?..:wink:

Ajo…, shume suksese :smiley:

hahahahhaha

Me duaj ose me urrej, te dyja jane ne favorin tim … Nese me do, do jem gjithnje ne zemren tende, Nese me urren do jem gjithmone ne mendjen tende.

im me pelqeu kjo !

Dita e Shen Valentinit !
Ajo : hey
Ai : pershendetje shpirt
Ajo : kjo eshte nje dhurate per ty zemer, ( Ai e hap dhuraten dhe brenda gjen nje Ore shum te bukur )
Ai : Faleminderit :heart: ! , ndersa kjo esht dhurata ime per ty , por para se ta hapesh dua te them qe s’dua te jem me i dashuri yt !
Ajo : merr dhuraten dhe niset per ne shtepi duke qare, dhe kur arrin ne shtepi , hap dhuraten, brenda saj ishte nje unaze dhe nje flete qe shkruante , a pranon te behesh gruaja ime ?

…ai…nuk mundet pa ty e ti pa te…ai…merr jete nga ty e ti prej tij…ai e vetem ai…din te fal vec dashuri ty e vetem ty…