Ajo qe me pelqen tek ti???

Tema eshte kjo pra un jam postuesi para teje e ti qe do vish pas do thuash ate q fare pelqen tek ai qe eshte lart teje…

Hec pra te shohim kush me pelqen mua diqka pasi jam e para un e ju vini pas meje

Me pelqen sepse hap tema interesante. :slight_smile:

se je aktive ne forum

Se studjon per mjekesi…

sepse eshte drejtuse e forumit

se eshte i vogel dhe e kam xhan…:slight_smile:

eshte vajze e zgjuar dhe inteligjente …:slight_smile:

Me pelqen sepse me poston mesazhe shume te bukura ne profil. :smiley:

me pelqene sepse eshte vajze e zgjuar :smiley: dhe aktive :smiley:

me pelqen se je djal fantastik:D

me pelqen sepse poston tema qe te len me goj hapur :smiley:

mima sposto temen tek thashethemmt se eshte absajt ketu

Me pelqen sepse je strikte ne gjera qe duhet. :slight_smile:

se na vendos 10 :slight_smile:

Se ve avatare qe me shkrine se qeshuri. :smiley:

Se je vajz e mir :d

sepse je Baby boy

sepse je Baby boy dhe djal i mire

me pelqen se ke nje foto te lezetshme me profil :slight_smile:

me pelqen se je antare e re