Ajo...

-Pikerisht atehere qe ti ke menduar qe e ke harruar perfundimisht, do ta takosh dikund! Por, çfar do te besh ti atehere ? Do te te rrahë zemra shum se nuk e ke pritur qe do ta shohesh, do te mbushen synat me lot sepse te ka marre malli per të, do ta kuptosh gabimin tend qe e ke humbur 1 t’ver8 per shkak te disa genjeshtrave tjera… Do te kujtohen fjalet e saj qe tani nuk do t’i thote me! Dhe prap, ti do ta shikosh ne sy, do te duash ta kesh perseri afer, te ulesh prane saj, por jo… Nuk do mundesh! Pastaj do te te shkoje mendja t’i flasesh sepse mendon qe ajo do te kthehet (sepse ashtu ka bere disa here…), por jo, me ti do ta shohesh vetem prej se largut… T’ja shohesh fytyren, synat, buzeqeshjen e lezetshme dhe nervat qe ti shum here ja ke shkaterruar!
E ti ? Çfar do te besh ti ??
-Do te degjosh kenget qe degjonte ajo, do te shkosh tek vendi qe gjithmone jeni takuar dhe do te shohesh shume njerez, por jo ate!
Ajo deshi nga ty sinqeritet dhe respekt, por ti nuk i kuptove kto 2 gjera…
Ajo nuk te tha thjesht “te dua”, por e deshmoi ate (disa here)!!
Ti i thoje “te dua me shum se veten”, por nuk i deshmove asgje…

…ajo ka vuajtur aq shume…sa ti nuk e meritoje ate…prandaj dhe nuk jeni bashke…prandaj dhe ti do vuash si ajo tani…e te shohim sa i forte do jesh…:stuck_out_tongue: gjithsesi ngushellime…:stuck_out_tongue:

…ça me t’thon :frowning:

Qashtu osht… :confused:

do kaloj dhe kjo mos u merzit…koha sheron…:stuck_out_tongue:

me shpejt do sheroheshe sikur ta gjeje ndonje tjeter :stuck_out_tongue:

Paj po po… Bohet mir… :stuck_out_tongue:

@bal HAHAHAHAHAHA! Po more bohet mir po ça me bo tash ndodh ka1her :stuck_out_tongue:

gozhda del me gozhde ose plumbi me plumb i thone andej nga anet e mia!!!:stuck_out_tongue:

eee :stuck_out_tongue: se ki keq ti, ashtu thon edhe nga anet tona lol :smiley:

poo… Problemi osht qe kjo gozhda ishte futur thell & zor qe do dal me gozhd… :confused: :frowning:

Se di sa po m’kupton se me fol kfjellt thojn kta paska rrshit :stuck_out_tongue: lol

perpiqem te te kuptoj…:P.del…del pa diskutim…:stuck_out_tongue: vec po mendoj cdeshe ti qe luajte me gozhde.:stuck_out_tongue: lol

perpiqu, perpiqu… :stuck_out_tongue:

HAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA!

Qe de… I thone edhe asaj fjales “vetem atehere kur e kemi humbur dike (qe s’e kemi me prane), ja kuptojme vleren e ver8…”

Ehh… Ça me bo, njeri nga1her nga frika qe mos t’i lendoje te tjeret dhe duke menduar se keshtu eshte me mire per te gjith, i ben veprimet ne ate menyren me t’keqe qe gjithcka prishet… :confused: :frowning:

Btw; Faleminderit per fjalet, sygjerimet, etj… (:

me nder qofsh…:stuck_out_tongue: pavaresisht te gjithave jeta vazhdon…

veç deshta me t’thon Faleminderit! Per qito fjel (: