Akullorja juaj e preferuar...?

Nje vere e nxehte smund te kalohet kurrsesi pa prezencen e akulloreve.
Cila eshte shija juaj e preferuar lirentsa…ajo qe nuk lini rast pa e zgjedhur ?

:akullore: :akullore: :akullore:

Po une qe nuk i kam qejf fare si i behet?..me duken si dicka e ftohte pa shije…cokollatat me plq shume fare…

Me shije fichi e nocci (fiq e arra 1 shije) dhe tjetraeshte krem qumshti, nese do shtoja dicka tjeter do shtoja Coco

vetem cokollat e adhuroj pa fund:)

Për mendimin tim më të mira janë ato që bëhen me përbërës natyralë e jo industrialë.

Banana Split & Heiße Liebe!

Lajthie , nugat ( se di si thuhet ne shqip ) kafe , Karamel gjalp i kripur ( se di nese ekziston tjeter vend kjo ose ndoshta quhet ndryshe ) kto jane ato qe marr me shpesh :smiley:

jo po me shihje ich liebe dich :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P, thuje shqip o kopuk :stuck_out_tongue: