ALB-ANGEL JU BEN TE FALA

Alb-Angel ju pershnedet dhe ju ben te fala te gjith grupit pa perjashtim.

Ajo per momentin ndodhej jashte anglise ko edhe jeton, ka shkuar ne Irlande per pushime tek disa miq te saj.

I uroj Alb-Angel pushime te mbara dhe te na kthehet sa me shpejt.

Flm per pershendetjen! Na ka marre malli me te vertete! Albi eshte njesh!

te fala per Alb-angel

pushime te mbara

Te fala te kete

Te argetohet dhe per ne qe jemi ne pune!

Mire Albi, po ti ku ke humbur moj vajza?
Te puth lali fort ty! Na ka marre malli! Ciao

Te fala Albi, ja kalofsh mire :smiley:

Mire Albi, po ti ku ke humbur moj vajza?
Te puth lali fort ty! Na ka marre malli! Ciao[/quote:nl9iat85]

Ja une verdalle, e zen me pune, duhet te fitoj ndonje llotari qe me ne fund te mos bej gje!

Puthje per te gjith forumistat qe aktivizohen!