Amanet labja...

Pershendetje Stafit

Ju lutem te jepni nje pergjigje per ankesen e me poshtme:

Labja ka nje problem me e-mail…gabimisht ka ndryshuar adresen nga Hotmail…ne G-mail…dhe pret nje konfirmim nga forumi per te bere te mundur serisht aktivizimin e saj…

ju lutem…Adm te dergoj nje sms konfirmimin ne e-malin e saj…qe te mund ta shohim laben serisht se na ka marr shume malli…

Ju faleminderit!!!

kur lexova ‘‘amanet labja’’ me keputen kembet thash se cfar i paska ngjar ?o aurora o '‘dreq’'po pse nuk i ke dhen nje titull tjeter moj psh;porosi nga labja?

hahahahahhahahhaha sa kam qesh…titull tjeter do vija moj moter…por ja thash ne nje moment me shaka…dhe duke qeshur…vendosem qe te linim kete…hahahahha mos ki merak motra se eshte mire…vetem ka patur kete problemin ndaj nuk ka hyr dot…

me shaka po ne ketu desh vdiqem moj ,tham se pask ik pa na pershendet madje e pa pi kafe me te… hahah

Përshëndetje Aurora dhe faleminderit për raportimin!
I kemi shkruajtur nje email ku kemi shpjeguar proçeduren, por po e rishkruajme perseri ketu.

Mund te kërkohet nje email tjetër aktivizimi nga kjo adrese: https://www.lirenti.com/register.php?do=requestemail

Tek hapësira shkruhet adresa email e re dhe konfirmohet. Kujdes, duhet kontrolluar dhe kartela SPAM/JUNK ne emailin tuaj, pasi ka mundësi te përfundoj ne posten e pa dëshiruar.
Pasi te keni marr emailin mund te klikoni mbi adrese ose te vendosni kodin e aktivizimit tek hapi i dyte kur shkruajtet emalin siper.

Mos hezitoni te na kontaktoni per çdo problem tjeter!
Gjithe te mirat

o qelbsin e dreqit, edhe un si erina thash se mos na la labja :stuck_out_tongue: haahaa

      • Updated - - -

hahahaahahahhahahah sa kam qesh. o erna ti qenke si puna ime se dhe mua mi keputen kembet sot, kurse per laben me vajt gjaku te kembet hahahah

Te hengert gojen qe vetem prapesira nxjerr…labja eshte mire o dreq…vetem ka patur disa probleme hahahahahaha…

Aurora hapi ndonjher ato mesazhet private

pse me cfare rasti?..

Per 100 vjetorin, po si komunikon me tjeret ti

Egzistojne tipe dhe forma te tjera te ndryshme komunikimi apo jo?..nuk eshte vetem kjo!..:slight_smile:

lool, Mua nuk me shkoi mendja tek e keqja fare , mendova veç qe : Labja na iku nga forumi :smiley:
Kthim sa me te shpejte Labe :slight_smile:

sa mir qe iku labja, se lemsh e bente forumin hahah :stuck_out_tongue:

hahhahahah sa kam qeshur me titullin,po cpate me emailin ti moj zemer hhhahaha pse si the vllait ta rregullonte ,hhahhhahhaaha shpresojme te na vish sa me shpejt ketej

po he akoma nuk u zgjidh problemi i labes:o

Labeeee akoma s’tu rregullua moj?..ncncncnc do jene probleme me te thella them une :P…zoguuu :stuck_out_tongue: hajde se na thave syt :roll:

im alive people
HAHAHA o qelbesir , po un thash se do e beje amanet laben , jo labja . Se nuk lash testament un hahahha…pse ma ndillni te keqen :ehi:
Njs dhe njeher rrofsh.
I ke erines nje te ngrir gjaku borxh ama :stuck_out_tongue:

hahahahhhahaha po c’beri “laben”…apo “labja”…fjala kyce ishte “Amaneti”…hahahahhaa nga ajo ju pren gjunjte Erines,hahahaha

shyqyre njehere qe erdhe,e qe je mire…e qe te kemi mes nesh :hahaha::hahaha::hahaha:

pse mo ku eshte problemi nuk utete dot me email tjeter e e e…