Amazing Pictures

Kur ju shihni kete foto, duket si nje fytyre burri, ku mund te shihni qarte syte, hunden, dhe gojen me mjeker…

A iu ben kjo foto te besoni ne gjigandet prehistorike?!

iiii o zot sa fantastike !!!rrofsh per fotot girl08:D:D:D

Icebergu duket si nje kale qe perpiqet te dale nga uji…Vertet interesante?!

Cfare mund te jete kjo?
Nje arme apo nje pompe petroli?

Akoma nuk besoni ne gjigandet prehistorike?!

Shume te bukura, por keto jane te modifikuara, Worth1000 eshte nje nga faqet qe mbahet per modifikimin si realiteti.

Shume te bukra me te vertete,normale qe jane te modifikuara se sma merr mendja te beje natyra nje gje te tille.

duket qarte qe jane te montuara

shum te mira po sa po ma merr menja mu jan montazh