Anna, Gezuar ditelindjen per shume vjet

Urimet me te mira per Annen, 100 vjet dhe gjithmone e lumtur

Urimet e Mija të Perzemërta për Annën dhe 100 Vjeçe Anna

Gëzuar Ditëlindjen anna dhe u bëfsh 100 vjeçe. Të uroj çdo të mirë në jetën tënde.

ns

Gezuar Ditelindjen Anna, Qofsh e lumtur c’do moment te jetes tende, te puth fort!!

Faleminderit kuklla , kliton , peniel , insomnia . edhe ty mima sepse me kishe shkruar ne msn !

Gezuar ditelindjen dhe u befsh dhe 1000 vjece. Te uroj te te realizohen te gjitha deshirat qe ke kerkuar, te pakten per kete vit. :slight_smile:

na ruaj ndonje cope per ne fund :smiley: :smiley: :smiley:

Gezuar Ditelindjen Anna!!! U befsh dhe 100 veçe dhe kurdehere e lumtur! GEZUAR

ps: mos harro te na postosh te gjitheve nga nje pjes torte :stuck_out_tongue:

Gezuar ditelindjen Anna dhe u befsh 1000 vjece.
Te uroj te te realizohen te gjitha deshirat qe ke ne jete e qofsh perjet e lumtur

Gezuar dhe u befsh 100 vjeçe Anna
Gjithe te mirat per ty :slight_smile:

ps: gjeta nje menyre per te postuar :smiley:

faleminderit shume Renix , Mima , Girl08, T_O_N_I,

Anna tanti auguri… Urime e gezuar ditelindjen!!! 1000vjece!!!

Gëzuar ditëlindjen Anna! Uroj që ky vit të sjellë bekime të shumta për ty në të gjitha aspektet e jetës. Mbi të gjitha qofsh e lumtur!


anna te uroj gezuar ditelindjen.
sa me shume fat dhe mbaresi per ty.

flm shume shume , emaus , nerti dhe erlind ! jeni me te verete te mbrekullueshem !

gezua anna dhe 100 pranvera te bukura.

flm smart !