Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

Cila ishte arsyje qe ju u futet ne forum sotë …

Veq hyra ketu pak dhe kur te me premton koha lexoi dhe postoj nga njehere

arsyeja qe me sjell cdo dit :)…

hina me kalu kohen

Un brenda ne forum jam ketu fle :stuck_out_tongue:

Me eshte ber varsi

Per te lexuar çfare ka ndodhur neper bote, kuriozitetet! Per te folur me nje grup shoqeror me te ngusht! Per te lexuar dhe bere komente :stuck_out_tongue: dhe per te dhene mendimin time ne ndonje teme! te tjerat me pas!

U futa ne forum sepse ndihem mire mes jush…Plus dhe doja te largoja pak mendjen nga disa gjera qe po me turbullojne me te vertete shume kohet e fundit…

jam me nje mendje me renin;)

me pelqen te diskutojm per tema te ndryshme po tjen edhe ato chit*chat se ke me ken prandaj

Sot u futa per dy arsye:

E para qe te uroj festen e gruas.
E dyta qe t’ju kujtoj miqve te mi se nuk i kam harruar, megjithese kam bere mungesa. :puthje::pacim:

Ka shume arsye,dhe nuk ka dit qe une mos te futem ne forum,nuk e di por mu ka bere dicka e pandashme,se si me duket qe mos te futem,edhe ne qoftese nuk jam ne shtepi dhe jam pak si larg,futem nga celi,eshte e pamundur mos te futem.

me pa qa ka 3

me paten folur per kete forum dhe ma lavderuan e thashe ta provoja njehere

Ishalla nuk te kane genjyer :slight_smile: Mos harro te besh prezantimin klau :slight_smile:

Sot u futa per te shkruajtur nje barsalet (e jo vetem)! E degjova ne radio dhe mendova te qeshnim sebashku…

sepse me pelqen shum … ka shum kuriozitete eshte menyr e mir per te kaluar kohen … me pelqen grupi :slight_smile: :slight_smile:

por per her te pare jam futur nje dit , kur kam qen shum , shum e merzitur

dhe thash me vete , do filloj te lexoj gjera qe si kam lexuar me par ( qe te heq inatin ), hap faqe andej , hap faqe ktej …kur fap me doli para :li1:
me pelqeu shum , kish gjera shum interesante …por me shum me pelqeu menyra e diskutimit te banorve te ksaj shpie …dhe menjeher u bera pj e saj :slight_smile:

aty njoha lloi lloi njerezish …miq :shok:…njerez qe si marr vesh ca thon (ndonjeher )…bebusha :bebe:…etj etj :smiley:

me pa bessy-n :smiley:

Te lexoja postimet

te shof cka ndodhur :slight_smile:

FALEMINTHERIT THUUUM THUUUUM :zemer: je njith :slight_smile: