Arsyeja e largimit te Besartes nga Big Brother

Arsyeja se pse u largua nga shtepia e Big Brother Albania eshte ngaqe Besarda nuk i ka rezistuar izolimit ne shtepine e Big Brother Albania. Edhe pse per shume njerez hyrja ne shtepi eshte nje ender per shume njerez Besarda mendon ndryshe dhe nuk ka pasur deshire te jete pjese e aventures disa mujoreshe te Big Brother Albania 5.

Besarda eshte shprehur se deshironte te dilte jashte shtepise sepse nuk ishte mesuar te jetonte ne kete menyre, e izoluar nga realiteti dhe larg nga jeta e saj jashte shtepise.
Pas bisedave me ne dhomen e rrefimit Vellai i Madh, ka vendosur qe Besarda te dale jashte Big Brother duke humbur keshtu nje mundesi te madhe per te jetuar nje aventure te bukur, por edhe per te fituar çmimin e madh final.
Pasi del nga dhoma e rrefimit, Besarda takon konkurentet duke u uruar suksese dhe u thote se per arsye personala ajo po largohet nga shtepia.

Burimi:

KosovAlbaner.com

Wawwwww ky eshte kulmi,te jepet nje mundesi te till dhe iken,po ajo e dinte se atje do rrinte mbyllur cfare jane keto…po nejse varet nga njeriu…pffffff

Shume e cuditshme :mendoj:, urime te tjerve.

Cik e çuditshme, as 24 ore nuk doroj dot kjo!

Hmmmm!