Barcelona eshte kampionja e re e Europes: Barcelona 2 - 0 Manchester

Per te gjithe dashamiresit e futbollit sot ne Lirenti.com ora 20/45 Live finalja e Champion Liges

Shikim te kendshem

UEFA Champions League 2009

Barcelona VS Mançester Junajtid - LIVE

Great, i’m all for Barcelone today.

un jam me Manchester United!!!shpresoj te fitoje!

fitojne red davids

Dhe une me Manchesterin jam,ishalla fiton,se Barcelonenen se dua fare sme pelqen si ekip,kurse per Manchesterin kam simpati,dhe eshte ekip me i pjekur se Barcelona.

Ja dhe disa foto nga Roma ku jane mbledhur tifozet:

Shume faliminderit Reno per keto foto origjianale,kto tifozat Anglez jane te cmemdur fare.

Po kane shkaktuar teper probleme ne rome, por per me shume litra birre pa mbarim…si nuk dehen keta!

sonte fitone baecelona 2-0 :ciao:

Une jam me Manchesterin jam dhe do fitoj hihihi

deri tani eshte 1-o barcelona::stuck_out_tongue:

Mbaroi pjesa e pare:

Manchester United 0 - 1 Barcelona

Gol i Eto ne minuten e 10’

Une jam me Manchesterin dhe do te fitoj :smiley: hihi

lucatonii nuke keni shance qe te fitoni jeni shume dobet me vien keqe nuke keni energji ju duhet me shume energji?:smiley:

eheheheh Bledi prit tani te tregojm energjin ton eheheheh ne Pjesene par e kemi lan veq me kshyr qfar loje po e ban Barca ndersa tash ehehe ne e kemi rolin kryesor …:beer:

manqester junajtid - barcelona 2-1

Bo se kam pare ndonje here Manchesterin kaq dobet,une jam tifoz i Manchesterit por Manchesteri sot ishte shume shume dobet,urime Barces per fitoren e meritonte luajti me mire.

ju thashe qe barcelona fitone dhe e meritonte :stuck_out_tongue:

o Urime Urime fitorja e BARCELONES qe nga nje beer te gith tifozave te barqes sepse e meritoni wau Barca ka qen fenomenale njerz se kam prit se do te luan kshtu …:beer::beer::beer::beer::beer::beer:

pffffffffffffff…na la Manchesteri…:sad: