Belen Rodriguez ne Chiambretti Night me seksi se kurre! FOTO

Belen Rodriguez femra gossip ne televizionet italiane, qe ka pushtuar zemrat e italianeve por jo te milanisteve, siç thuej dhe ne Chiambretti Night, show ne Italia1.

Renix per Lirenti.com

Mberriti ne Itali si klandestine dhe fillon pune si modele, origjina Argjentine.

Ja dhe fotot “e çiftit gjoja te kapur” ne Maldive duke kryer mardhenie!

Disa foto jane vetem per nje publik te rritur!!! Kliko mbi imazh per ti pare

:treshe: une si pashe po me pelqyen…:slight_smile: