Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar

Si e imagjinoni njeriun i cili do tju bente ne jete te lumtur… :dashuruar:

Jeni i lumtur me njeriun qe keni zgjedhur? :slight_smile:

Vallai, kjo do me bente shume te lumtur! :smiley: :smiley: :smiley:

jashte teme

jashte teme-moderatorja

ju lutem permbahuni temes :evil:

shkrim jashte teme- fshire ngamoderatorja

Ja ku e sqaruam edhe kukllen! Kishe ndonje gje tjeter per te shtuar? :lol:

Ti e di! :slight_smile:

:puthje:

Edhe une te puth fort Kuklla! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Pse? Diskutim eshte ky! Nuk jemi jashte teme! :wink:

Te drejte ka Daku oj kjo

Mendoja qe mund ta beja une te lumtur Dakun.

Por paskam ushqyer veten me iluzione. :cry: :cry: :cry:

daku fliste ne menyre virtuale
se ne ate te verteten je ti dhe “vana”

[quote=ema_d";p="22262]Mendoja qe mund ta beja une te lumtur Dakun.

Por paskam ushqyer veten me iluzione. :cry: :cry: :cry:[/quote]

Dite te bukura do vine! Mos u merzit! :lol: :lol: :lol: :lol:

Me dergo nje foto tenden dhe thuaji dhe Altinit te hyje shkese per ty! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ju lutem permbani veten, se nuk ka lezet! :? :lol:

duhet te bej nderhyrjet si moderatore me duket

E pastaj…??? :lol:

Ju lutem permbajuni temes!

Bo bo, u nxef kjo! :x :x :x