Bije 5 vjecarja nga Ballkoni, shpeton.

Ka shpetuar per mrekulli nga vdekja nje vajze 5 vjecare nga Durresi. K.Sheshi ka rene aksidentalisht nga kati i peste i pallatit ku banonte, por ndodhet jashte rrezikut per jeten. Ngjarja ndodhi mengjesin e sotem dhe vajza eshte derguar menjehere ne spitalin e qytetit. Sipas mjekeve, gjendja e saj nuk eshte kritike.

do rritet e shendosh dhe do kete fat :slight_smile:

:stuck_out_tongue: vertet nje mbrekulli