Binjaket më të lezetshme të Instagramit (foto)

Leia dhe Lauren janë binjaket më të lezetshme të Instagramit. Vogëlushet 8-muajshe nga Singapori kanë plot 141 000 ndjekës në këtë rrjet social, që i kanë fituar falë veshjeve me të cilat i vë të pozojnë nëna e tyre, Amber Yong.

Të njohura si “Binjaket Momo”, ato shihen në foto me veshje të njëjta, por edhe kreative.

Deri më sot, fotoja që ka marrë më shumë pëlqime (26 000) është ajo ku vogëlushet shihen me kostume rozë sirene.

/ Top Channel