Bleona - Take You Over (Single)

https://itunes.apple.com/us/album/take-you-over-single/id1030936186

shkarko:

https://www.upload.ee/files/5205334/Bleona_-_Take_You_Over.m4a.html

Respekt per Bleonen, dhe per fotot e saj ne plazh :mrgreen:

flm per link me kualitet te iTunes! Po e shkarkoj, ta degjoj 1 here… (: