Blero-Teutes: Bejbi, te dua me se shumti ne bote

I ndodhur ne emisionin e Labit ne tv21, Blero ka thene se asaj qe do te donte t’ia degjonte zerin ne ato momente eshte Teuta. Dhe Labi e ka marre ne telefon Teuten, vetem sa per t’ia plotesuar deshiren Bleros, i cili i ka thene: Bejbi, te dua me se shumti ne bote’‘. Nderkohe qe Teuta Krasniqi, sikur ka treguar Blero, ne ato momente ka qene ne pune, duke bere montazh, mbase per emisionin e saj ‘‘Lidhja mes nesh’‘. Sa i perket angazhimit te Bleros ne muzike, dihet se ai asnjehere nuk pushon se punuari, si ne kenge ‘singel’, ashtu edhe ne bashkepunime me repere te tjere. Gjate kesaj vere ai eshte i angazhuar mjaft shume ne koncerte verore ne Kosove dhe ne bregdetin shqiptar ne Shqiperi e Ulqin. Ndersa posa ka nxjerre ne treg nje kenge te re te quajtur ‘‘Hajer’‘, nje kenge ritmike e stilit te tij te zakonshem, pra e rrymes R’n’B. Nje tekst qe flet per veten, pra ai ia ka dedikuar vetes. Nje nder bashkepunetoret e tij, qe i quan dostat e tij, eshte edhe Qekiqi, i cili jeton ne Suedi por ka prejardhjen prej Bosnjes. Edhe MC Kreshta dhe F-Kay jane dy miqte e tij te aferm. Mirepo, pavaresisht se Blero ka mjaft dosta, ai ka pasur pune edhe me VIP-a qe ne njefare menyre e kane bezdisur ate. ‘‘Po kam pasur, por s’po dua te permend emra’‘, shprehet ai, duke shtuar se per te VIP jane politikanet, p.sh. presidenti, nderkaq veten e quan thjeshte kengetar.

Sipas disa burimeve të Klan Kosova, kuptohet se këngëtari i njohur kosovar, Blero është fejuar mbrëme në Mitrovicë me aktoren dhe prezantuesen, Teuta Krasniqi.

Kohë më parë Blero e mohonte lidhjen mes tij dhe aktores së njohur, përderisa duke qenë mysafir në RTV 21, e pranoi këtë publikisht.

Në anën tjetër edhe pse ishin fotografuar së bashku gjatë xhirimeve të emisionit të Teutës ‘Lidhja Mes Nesh’, Teuta Krasniqi në një intervistë për Express Online nuk deshi të deklarohej lidhur me lidhjen e mundshme mes saj dhe Blero.

Ndërkohë, Blero njihet si një mik i gushtë i familjes Krasniqi përderisa në fillim të karrierës së tij pati edhe disa bashkëpunime me atëkohë reperin ndërsa tash zëdhënësin e Qeverisë së Kosovës, Memli Krasniqi.

Ishalla se lexojne disa ketu ne forum, se do behen xheloz :smiley:

Bravo Blero i ka ec fati ne jete

Me sa e di une se e kam percjellur ate program, rregullat e lojes ishin ashtu dhe i ra shorti qe ta thirre, dhe vete Labi i tha qe ti thote “Te dua”, edhe me sa e di une e ka thirre Teuta Selimin… nese e ke fjalen per ate emision.

valla blero tisha kon en van toninhmmmmmmmmm

U kur u be dhe kjo Teuta aman na i ka shemtu djalin, por para kesaj e kam pasur une Bleron :smiley: :p:mad:

:neutral: :p…:lol: teuta…:ehi: ahhahh prandaj se kam par bleron duke kenduar un

blero kurr kerkush ska pas nafak mat mir krenohu

I thuaj asaj Teutes larg duart nga Bleroja 8-O8-O8-O:shpat::cekan:

ti them bleros ik ta mar per vete teuten hahaha :lol: :p:ciao:

i them bleros se teuta eshte nje efmer shume e mir dhe ke shum fat tii:p:p:p:punk: