Bli një Lumia 535 në Itali dhe merr Lumia 435 falas!

Nese jetoni ne Itali, apo keni dike qe jeton atje, atehere kjo ofert nuk eshte e keqe per juve! Microsoft Italy eshte duke organizuar nje promo, qe muajin tjeter, te gjithe ata qe blejne nje Smartphone Nokia Lumia 535, do te marrin si dhurat nje 435 Lumia Phone falas!

Lumia 535 kushton dikund rreth 110€ ne Amazon Italia dhe per kete çmim pajisja ofron keto mundesi:

[ul]
[li]quad-core 1.2GHz Snapdragon 200 CPU
[/li][li]1GB RAM, 8GB hapesire te brendshme (mund te zgjerohet permes MicroSD deri ne 128GB)
[/li][li]5MP kamera e perparme per selife dhe 5 ajo mbrapa me mbeshtetje te blicit
[/li][li]Ekrani 5" me rezolucion qHD (960x540px)
[/li][/ul]

[b]Kliko ketu per me shume info[/b]

Qenka fantastike si skam njeri ne Itali :frowning:

535 Lumia nuk eshte keq, por çti besh kur je fiksuar me Android!

@Kliton, bej nje ze po e deshe :slight_smile:

jo keq kjo si i de e M$, por per mendimin tim WP eshte me i deshtuar sesa BB! (n)