Block ne msn!

Cilin/en nga ata qe njihni keni bere block ose fshire nga msn? Dhe pse!

ex te dashuren… e hoqa si dhemballa me gjithe rrenje, block, del, dhe del nga kontaktet!!!

Arsyeja! ishte teper mashtruese dhe fallco!

vetem altinin, se ashtu e deshen kushtet :roll:

Une nuk kam fshire njeri nga msn deri me sot! Nese nuk dua te flas me dike, thjesht nuk i flas!

Po ne rastin kur do te flasi ai/ajo? “ti” sdo tia dish, nderkohe qe te mbyt me mesazhe, me genjeshtra, me fjale boshe?! :? (si ne rastin siper) (nqs nuk do e bllokosh) do detyrohesh te dalesh nga msn-ja

pjesa tjeter kush ka bllokuar eshte bllokuar! kuptohet…

Kam bere nje djale qe eshte ne itali, nuk kishte sjellje te mire dhe nje goje te keqe 8O

Mund te te mbysin me mesazhe, por vjen nje moment qe nuk do te te flasin me se merziten duke folur me veten pa marre pergjigje! :smiley:

Edhe ka ndodhur, e shtyar me shume nga sjelljet e tij/saj… ndonjehere per mungese dialogu (ne kuptimin qe nuk te shtyhet muhabeti, cili do qofte ne pergjithesi)!

Moj vana, se mos me ke bere mua se ste kam pare keto kohet e fundit on line :lol:
E muhabetit jam une vetem se skam pasur kohe, po u ngjite me mua nuk shqitesh me e kam muhabetin te embel une :smiley:

Une kam heq Altinin se nuk ekzistonte me ajo adrese …

Jo jo, rri e qete, do te lajmeroj kur te ndodhi!!! :lol:

E mblodha mendjen tani, do rri e qete :smiley:

kam fshire fare vetem altinin !

Nuk kam heq askend nga msn.

mund te them se block ne msn nuk para bej zakonisht :slight_smile: por kush perfundon ne block atehere dhe delet dhe arsye ka pasur te ndryshme…mungese dialogu…grindje ne biseda , qe benim pasi nuk kishim perputhje mendimesh dhe shpesh here kalonte dhe ne ofendime nga ana tjetrit, shaka te tepruara mjaft edhe pse s’njiheshim…ose per arsye se me kane ber blcok mua me pare e kam kuptuar kete gje pasi kemi pasur te njejtin rreth shoqeror virtual dhe i kam ber delet…!!! A kam ber block dhe delet ufffffffffff me shumice :lol: dua nje shoqeri te zgjedhur, te bej muahbet serioz dhe shaka ku mbizoteron mirekuptimi dhe per me teper deshira per te bere muhabet…!

ti qeke per ke grupi msn-s tone

nuk kam fshire asnje perduhet te bej nje pastrim se ka adrresa qe nuk i kam pare ne line per nje kohe te gjate qe me len te mendoj se me kane bloc ose nuk ekzistojne me si adrresa.

polog ki kujdes ti se mima nuk te zgith kollaj nga zinxhiret, oj ku mori revansh :li1: :li1: :li1:

Bera njeren pardje edhe block dhe delete …

:lol: Mos vdeksh kurre oj kuklla , Lene moj çunin rehat se nuk iken ai pa leje :smiley:

Une hoqa nga Msn Alb-Angel Them se adresa nuk ekziston me …

un them se ajo adrres ekziston mo ajo na ka bere bloc se shikoj qe here pas here ndryshojne te dhenat e shkruara