Bon Anniversaire ReniX dhe 100 Pranvera te bukura (^_^)

[b][SIZE=4]Jupiiiiiii

Shume urime per ty
Shume urime per ty
Shume urime per ty ReeeennniiiiiXXXx
Shume uriiimmeee peerr ttttyyyyyyyy :wink:
:cake::present::cocktail:

Gezuar dhe gjithe te mirat , kalofsh bukur ket dite speciale Reni :slight_smile: :perqafim:[/SIZE][/b]

:smiley: :smiley:

Shif kush paska Ditlindjen

Hajde edhe 100 vjec !!! Suksese kudo

oo shum urime ReniX :smiley: Edhe 100 vite te tjera te lumtura :slight_smile:

Faleminderit Mima! Te uroj dhe ty gjithe te mirat
Faleminderit Majdi dhe Iceman!

Urdheroni merrni nga nje cope embelsire!

Hajde Reno dhe 100 te tjera,Suksese ne cdo aspekt te jetes!!!

Kalofsh sa me bukurs sot.

:D:Dpo ta kEsh vErtEt ditelInDjen sot un per vet e kAm pIrE dHe pO e pi nJi shiShE xhoni pEr ty hAjt 1000 te tJera
:rolleyes::rolleyes::D:D:D:D:D Meqe eshtE dIte pushimi

gezuar ditelindjen renix te uroj gjithte mirat dhe suksese kudo !! Kalofsh nje dite sa me te bukur e te kendeshme :slight_smile: :slight_smile:

dhe 100 ReniX

Faleminderit te gjitheve per Urimet!

Urdheroni nje fet tort te pregatitur nga mbesat!

dhe per ata qe nuk han embelsirat

Urime Reni dhe 100 tjera te lumtura

Urime Renix…edhe 100

Urime edhe nje 100 te tjera nga ana ime, shume e mire qenka torta faleminderit.

Me ruajte nje cop mua ?

Edhe 100 vjeç!

Urime Reni edhe 100 te lumtura.

Ne fakt une kam qene me kalendarin e vjeter dhe tani ma ka nxjerr ditelindjen tende :stuck_out_tongue:

Urime, urime, urime, tu realizofshin te gjitha enderrat dhe deshirat (ato qe realizohen, kuptohet :D) dhe me nje nuse (pas shkolles, kuptohet :))!

Faleminderit faleminderit per urimet!

Torta avulloj Majdi!

Emaus, po dhe vjet ne te njejten dit e kam pas :stuck_out_tongue: hhihihi

uppsss…:frowning:
qenkam pak me vonese, po besoj se i pranon urimet dhe tani. :slight_smile:

urime! u befsh 100 vjec dhe pac perher fat ne jete. respekt! :slight_smile:

pa problem!

Faleminderit per urimin!