Brabara Berlusconi dashurohet me Alexandre Pato

sipas nje faqe interneti e specializuar per thashetheme, ‘dagosip’ po flitet per nje dashuri te re midis sulmuesit brazilian dhe barbara berlusconite biejes se presidenti te milanit. ne kete lajm citohet se prania e vazhdueshme e vajzes se presidenti ne shkallet e stadiummit sa her qe luan milani nuk ka te bej vetem me pergjesine e saje ne rolin e drejtueses se mardhenieve me publikun. por behet fjale edhe per nje flirt me paton. barab ka vetem pak dit qe eshte ndare nga i fejuar i saje. ne te njejten pozite gjendet edhe sulmuesi brazilian qe vetem para pak kohesh i ka dhen fund lidhjes se tije me aktoren braziliane stefani brito. keshtu qe pato nuk ka dhe shum arsye per ti then jo nje lidhje me vajzen e shefit.

Po mir ka ber ca i mungon :smiley:

Duke e pare dite per dite tek skuadra e babait pse mos te dashurohet :smiley:

sa e bukur qenka .

barbara_berlusconi_reference.jpgbritoto.jpgee bukur eshte. por bej nje krahasim me guruan qe kishte pato deri para pak ditesh. kush te del me bukur.