Burri "perdhunon" gruan naten e pare te marteses!

Nje burre nga Britania akuzohet se ka perdhunuar te shoqen, pikerisht ne naten e marteses dhe per kete po perballet me gjyqin. Pas defrimit te tepruar ne dasme, gruaja i kishte thene atij se nuk donte te bente seks, sepse ishte shume e dehur, mirepo i shoqi s’ka pyetur dhe ka vazhduar.

Ai gjithashtu e ka detyruar me zor bashkeshorten 23-vjeçare, per marredhenie seksuale edhe kater here te tjera, gjate marteses 2-vjeçare, perfshi edhe një rast kur ajo ishte ende me plage te qepura, një javë pas lindjes me operacion “çezarian”. Mirepo, burri eshte justifikuar duke thene: “Ajo eshte gruaja ime dhe gjithçka eshte e lejueshme”.

Per me teper, 35-vjeçari, i cili jeton ne West Cornwall, ka mohuar pesë përdhunime ndaj të njëjtës grua në Bideford, North Devon, midis viteve 2009 dhe 2011. Prokurori i çeshtjes ka bere me dije se çifti kishte pese vjet i lidhur e madje kishin edhe dy femije, perpara se te vendosnin per t’u martuar. Por gjithçka ndryshoi per keq, pikerisht pas berjes zyrtare te kesaj lidhjeje

Burimi:Femina.al

Keta jane te smure

Eh si fillon nata e pare, imagjino te tjerat!:o

Tek mbase 2 viteve ju kujtu asaj ta denancoj

E paska mare me qefe i shkreti :stuck_out_tongue:
me padurim e paska prit kete nate

Kush e verteton se e thot te verteten kjo gruaj ? pse mos ka pas deshmitare:D

Mund te kete pas vene ndonje kamera te fshete ajo, mbase e ka pas parandjer friken e nates se pare:P

hahhahah po dhe deri tani cfar beri se nuk e denoncoj?tek mbas 2 viteve hahahha hajt mo se cfar nuk bejn njerzit per tju dal zeri

Po mbase tani e ka mbush kupen ai dhe ajo se ka duruar me dhe ja beri bam

Naten e pare te marteses burri i ka thene gruas se nuk do te shkojne muaj mjalti…gruaja nga inati hakmeret.

ishalla fiton gjygjin po e veshtri te del e verteta

cfare ka per te qeshur shoku Olsen ? :o

Ti shoku Erinda ku qesha un se nuk po e shohe:)

Te dukem gje shokuuuuuuuu uneeeeeeee :@

ke nxjerr gjuhen me siper apo nuk e sheh…:stuck_out_tongue:

Po jo mo shoku se kisha me tallje:P gjuhen

kujt i thua shoku ti njehere? :muk:

NJerit qe e kame shok :smiley:

:ehi::ehi::ehi::ehi:…