Cameron Diaz në lidhje me këngëtarin e e Maroon 5?

[b]

Aktorja amerikane e cila kohët e fundit ishte ndarë me modelin britanik Pol Skalfor, tani duket se ka gjetur një të të dashur të ri.[/b]

Kameron (36) dhe Paul [38], apo ish i dashuri i Jennifer Aniston, e kanë ndërprerë lidhjen e tyre gjatë vitit të kaluar për shkak të refuzimit të saj për të jetuar në Britani.

“Pol nuk kishte një punë të madhe në SHBA ndërsa në shtëpinë e tij është gjithmonë në pritje nga revistat dhe fotografimet. Kameron nuk dëshironte të largohej nga Hollivud,” tha një burim i afërt me të dy.

Bukuroshja nga filmat “Engjëjt e Charlie’t” kohët e fundit shihet me këngëtarin e bendit Marron 5, Adam Livajn (30), dhe paparacit i kanë para ata së bashku në disa raste.

Pse mos ti ndroj, ca i mungon. Urime Diaz-it!