Cfar do benit nese i/e dashuri/a ndahet nga ju!!!

po jo pra se para shkrusi para meje e kan kthy temen tek burri the gruja

[b] :? na falni qe ju prisha temen por une dhashe dy versionet e mundshme :roll:
tani parafolesi mund te lexonte versionin e fundit dhe jo te shkruante fundin e versionit te pare :smiley:

gjithsesi ju kerkoj ndjese 8) [/b]

Duhet ti shfrytezojme te gjitha burimet e fjaleve qe mos te te vije deri te ndarja.Po ne qofse vjen deri te ndarja atehere vetem do ti kisha uruar fat,dhe do ti kisha thene ku gjen me mire-mos me thir mua…qaooo

Kanaqesia e gjitha e jotja…

shume e kendeshme kjo pergjigjja e ariutputrak.

Po valle, vertet sdo e vriste mendjen fare :? :? :? :? as ditet e para fare??? :? :? :?

Perse nuk e shikoni dashurin si rrjedhen e ujit te nje lumi
Qe kalon njeher dhe cfar do qe te besh
skthehet me mbrapa

mendoj se perderisa nuk gjen lumturine me mua por me dike tjeter…atehere qofte i lumtur me ate, qe eshte…dihet do te jete e veshtire nese e kam dashur …por koha ka treguar se sheron gjithcka dhe mbetet thjesht nje kujtim i bukur…!

shkurt e shqip jo por anglisht.

Bye bye baby

nuk do me vinte aspak mire por zgjedhja eshte e saj por kthim nuk duhet te kete kurre
pasi ajo dashuri nuk ka per te funksionuar kurre me.

Edhe mua nuk do me vinte mire qe te me linte per nje goce tjeter. E di qe do ta kisha te veshtire fillimisht, sidomos ato ditet e para derisa te mblidhja veten.
Por jeta vazhdon, me kohen gjithcka harrohet, jam e sigurt qe perseri do gjeja forca per te ecur perpara.

cfare do beja ? bera ate qe do benin te gjithe , zura nje tjetr dhe per gjithe jeten tani !

Do te hidhja nje litar te kalbur ne nje dege te dobet fiku…

Do vazhdoja jeten duke e injoruar. Mundesisht do lidhesha sa me pare me nje tjeter me te mire se ai.

Do e ruja si kujtim te bukur dhe do e vazhdoja jeten tjeter me dike tjeter

Do i kthehesha jetes sime normale do filloja nje dashuri te re dhe do e ruaja si nje kujtim te bukur

por diet ajo kam per te gjetur nje tjeter,
nje fjal e urt italjane thot ;;;; pas femeres edhe atobuzit mos vrapo se vjen tjetri;;

Po nese na trathton nuk na mbetet asgje tjeter pos te vazhdojm jeten dhe te gjejm nje dashuri tjeter qe shpresojm te mos jete e deshtuar si ajo e para siq ka qene s’ka kthim mbrapa kur nje here te thot Lamtumire…

rruga e mbar te qoftt ndoshta gjen me mir Minatori ka then :smiley: … jetaa vazhdon

E qan fare Minatori ate kengen, udhe e mbare te qofte, tani edhe je edhe jam e lire :smiley:

do ta organizoja nje “party” :slight_smile: