Cfar do me gatuaje sikur te vija per darke tek ti

Cfar do me gatuaje sikur te vija per darke tek ti … :slight_smile:

Fasule … :sup:

hmmmmmm kallamar deti te skuqur … (tani qe po e mendoj po me bejn zorret gerr gerr :stuck_out_tongue: )

p.s: kjo eshte per lovee apo per personin siper se nuk e kuptova kte o.O ???

Kallamaret i hengri majdi! :slight_smile:

Ty siper dote bej omlet veze :slight_smile:

ty siper, do te te gatuaja peshk ne furre…

hmmmm ty siper do te gatuaja pershesh :stuck_out_tongue:

Nje Pizza:)si pas deshires tende :wink:

me cfare?..:smiley:

Me Fasule edhe kte

me arra e di sa i mir qe behet :smiley: :slight_smile: :slight_smile:

majdit fasule se duket qe i paska shum qejf :stuck_out_tongue:

O majdi, po e bere forumin bobo :slight_smile: haha!

Kesaj siper meqe i pelqen shume ato te detit, dy pjata spaghetti:

Ti ndaj me te doj po nuk i hengri dot, ndonje nga keta te fasuleve!

shiko reni un po marr laben me vete :smiley: :slight_smile:

p.s: te drejt ke i kam shuuum qejf :slight_smile:

reni per ty nje kshu e di qe te pelqen :smiley: :slight_smile:

Do fasule ti :skizzato:

vez pa krip :stuck_out_tongue:

per te gatuar sja them fare keshtu qe bjeri me vete kur te vish…:wink:
Pijet dhe takemet i ve une…:stuck_out_tongue:

Grosh i pershtatet edhe me emrin ce paska ketu ne forum(shaka)

Nje Dark Ce do ta kish mbajt mend deri ne Pleqeri…


Speca me maz

un kush vjen tek shtepia i them
si ne shtepin tende :slight_smile: frigoriferi ketu guzhina ketu beje cte done qefi , se nuk e dije cfare te pelqene :zemer:

se mos e ke frigoriferin bosh!!!..:stuck_out_tongue:

hahhahaha… varet ne blejem per te shtune , nese vjen te djelen eshte plote mbrapa fillon e zbrazet !!!
:Ppppppppppp po se duroj dote ku mblidhen njerz & te gatuaj :frowning: snuk…