Cfar do me gatuaje sikur te vija per darke tek ti

Oreks keni keshtu :stuck_out_tongue: hehe

hahhah !!! jo …shyqyr zotit nga oreksi nuk vuaj :Ppppppp vetem kur mungoje une nuk zbrazet frigoriferi :Pppp

Ok un vetem vez te skuqur pa krip di te bej po te pelqeu hajde :slight_smile:

kripen ta sjell un ? :Ppppppppp

Sille se mbase dalin te mira :smiley:

ty pershesh me qumesht do te te beja , vetem se …:(…nuk e di a te kan dal dhembet…

Kesaj siper do i beja nje menu ne baze peshku! (jo vlore)

Po pse nuk ben per drek kjo darka ka bishtin sikur dardha?

per erinen nje tort me krem karamel :slight_smile:

Kush do mari persiper te ftoj te gjith antaret e lirenti.com per dark :slight_smile:

mblodha nja ca si kto , per kte mysafirin siper :wink:

te befshin mir :smiley:

kesaj siper do ti beja Tiramisu…

te djelen jeni te ftuar te gjithe ketej nga une pa perjashtim te asnjerit por vini re
ushqimin do ta sillni me vete:sup::pir:

okkkk na prit se erdhem :smiley:

per ulkina nje pizz margarita me von tort me kaff vetem kadaif dhe bakllava mos kerko se nuk di ?

hahahha po kjo qeshte kadaif apo bakllava ?

Per erinen disa lloje Sushi

per renix nje risotto me kerpudha…mmmmm

po te vini tek une do ju bej Burek :slight_smile:

Per gjendar nje tav elbasane keshtu i them ne immmm