C'far po hani ne kete moment?

llokum me arra! luv it:cool:

molle…

Po lepij buzet, se ju te gjithe, po hani!!! :smiley: :smiley:

Do llokum dhe ti? S’jam kurnace:D
Se kisha 2 vjet pa kerkuar nje un, sapo mi sjellen nga alb:punk:

Duaaaaaaaaaa! Llokum roze, me arra! :smiley:

Serviti pure:D
p.S. ketu ke roze: https://www.flickr.com/photos/juleen/2186720387/

Ma sei gentilissima!
Goja leng po me shkon akoma, biles akoma me shume seeeeeee!!! :D:D:D

hehe:cool:
Nisja per alb:p

nukj po ha gje por po pertyp çimçakizin !

Do ha byrek, me kos dhe me gjiz!

ah edhe mami im byrek me kos me gjiz ka bere sot ! :slight_smile:

une nuk po ha gje… po ju ngelet duke ngrene… llupese…:smiley:

edhe une nuk po ha gje sepse jame me diete , vetem sallate jeshile po ha kam 4 dite :mad:

iiiiiiiii sa inat,per ty… po une ha sa te dua se nuk e kam problem po te shendoshem…:smiley:

eh po e kame shume cfare te bej kur semuresh nga trute kur mer 1 kile me teper ! :stuck_out_tongue: katastrofeeeeeeeeee

Mos valle, mami im eshte edhe mami jote?!?! :smiley:

po edhe ndoshta , se kam pyetur ndonjihere nese me ka bere ndonji moter dhe nuk ma ka treguar ! :stuck_out_tongue:

chokollat me lajdhi sa do doja tju jepja nga pak te gjithve se esht shum emir :slight_smile:

mbaje per vete sepse te mbarohet shpejt po i dhe te gjithve ! as nga nje grimce nuk na del ne aq shume sa jemi !

une nuk po ha gje ne kete moment ! :slight_smile:

tani per tani po ha nje cope pice te madhe fshehas mamit se po me pa me vrau se do qe te jem elegante!!!hahahaha:)