Çfarë bëni kur nuk ju flihet gjumë?

keni ndonje keshill te mire se po vete ora 5 dhe spo me vjen fare gjume, hap e mbyll pc :slight_smile:

NATEEENNNN po me zuri gjumi kuptohet! :x

opppppppppppp njeri une kam nje keshill per tet ardhur gjumi ha LEKSELIUM hahahha :lol:

Pres derisa te me vi gjume e iki me vrap te krevati te fle

mua kur nuk me flihet gjum hap tv dhe pas nja 10 minuta me ze gjumi dhe le tv hapur pastaj gjithe naten

Mua kur nuk me ze gjumi, e le gjumin pa gjume… :smiley:

oops kur nuk kam gjum?!
ska me keq… sidomos diteve te punes…
un bie pas 11 dhe me duhet te zgjohem ne 6 te mengjesit… ateher kur skam gjum fare dhe kujtohem se hiq me shum se edhe 6-7h duhet te rizgjohem hmmm :evil: ateher behem nervoz… pastaj rri rri rri rat ashtu… dikur marr tel dhe qoj sms… edhe pres qe t’me kthehen (rrall mi kthejn ne oret e vona) po ky eshte ves i keq… duhet ta hjeki…
tj s’kam q’te bej… mendohem mendohem mendohem ose enderoj me sy hapur :frowning: (take kjo e fundit :smiley: )

vete te fle, ose shikoj televizor :stuck_out_tongue:

Ja si sot, duke hapur faqe mbas faqe ne internet!

varet se cfare bej shikoj internet, televizor ose nese s’me flihet por duhet te fle patjeter, ja fus nja dy advil PM qe ehte te dhjefsha valjumin :lol:

:smiley: Po sme zu gjumi degjoj muzike,msn,edhe nje kafe e zbardhi dita pastaj! :smiley:

Un fle top :stuck_out_tongue:

mu kur nuk zen gjumi rrit zgjut ahahahaha ka keksa ahahaha toni flej gjum

pres sa te me zere, rruge tjeter nuk di…:frowning:

Nuk fle hic, fitoj une luften me gjumin!!! :smiley:

le PC, nuk luaj me dmth, mar nje liber dhe lexoj, nqs akoma sme ka ardhur gjumi pas 1 ore, mbyl driten dhe shtrihem. mundohem te degjoj frymarjen time dhe te mos mendoj asnjegje tjeter, keshtu shpesh here luften e fiton gjumi.

Pi raki…!

Ndegjoj muzik

Mua kur nuk mund te fle rri mendoj per shum gjera mendoj per gjithqka dhe ngadal me ze gjumi ashtu hehehehehehehehe

Mua sme ndodh ndonje here te mos me zer gjumi,sa vej koken ne jastek,me kput gjumi direkt…:fle:

;)mua me ze gjumi top gjithmon nganjhere me ka zen edhe perpara pc …duke shikuar filma …!!